Tarım Bakanlığı Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi

Delphi'de kod yazma ile ilgili sorularınızı bu foruma yazabilirsiniz.
bnyamin
Üye

Tarım Bakanlığı Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi

Mesaj gönderen bnyamin »

Arkadaşlar bilindiği üzere Tarım ve Orman bakanlığı zirai ilaç kullanımını takip altına almaya başladı ve bunuda kendi kurmuş olduğu web sitesi ile gerçekleştirmektedir.Ancak bu site bazı açılardan yetersiz kalıyor ve iş yükünü çoğaltıyor bu yüzden işi kolaylaştıran bazı programlar var ama ben kendime göre program hazırlamak istiyorum Bu konu ile alakalı delphi tarafında çalışması olan arkadaşlar var mıdır? var ise paylaşımda bulunurlarsa çok memnun olurum. Aslında bakanlık web servis dökümanı ve örnek proje paylaşmış ancak örnek proje c# dilinde olduğu için çözemedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
En son bnyamin tarafından 15 Haz 2022 11:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Salih
Üye

Re: TARIM BAKANLIĞI BİTKİ KORUMA ÜRÜNLERİ TAKİP SİSTEMİ

Mesaj gönderen Salih »

bnyamin yazdı: 26 May 2022 11:33 "bakanlık web servis dökümanı ve örnek proje paylaşmış ancak örnek proje c# dilinde olduğu için çözemedim."
Merhaba,

Bakanlığın paylaştığı doküman ve projeyi incelememiz için bizimle paylaşmanız mümkün mü acaba ?

Saygılar...
Sevgi, Saygı.....
bnyamin
Üye

Re: TARIM BAKANLIĞI BİTKİ KORUMA ÜRÜNLERİ TAKİP SİSTEMİ

Mesaj gönderen bnyamin »

Memnuniyetle ancak dosya boyutu yüksek olduğu için burada paylaşamıyorum. aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

https://www.tarimorman.gov.tr/Konu/1861 ... ip_Sistemi