C++ Builder XE 10.1 Berlin Hata Veriyor.

Delphi'de kod yazma ile ilgili sorularınızı bu foruma yazabilirsiniz.
İbrahim
Üye

C++ Builder XE 10.1 Berlin Hata Veriyor.

Mesaj gönderen İbrahim »

Selamün Aleyküm;
Ben Embarcadero sitesinden C++ Builder indirdim (30 Günlük), boyutu 175MB idi. Sonra bunu kurdum hemen kuruldu ve çalıştırmayı denedim Rad Studio açılıyor ama açılmadan önce şu hataları veriyor her seferinde:
Resim
Sonra şu hatayı veriyor:
Resim
Ayrıca Studio açıldıktan sonra New Project deyince hiçbir proje seçeneği olmuyor. Ben C++ Builder'da mobil denemek istiyorum.
Acaba başka nereden indirip kurabilirim? ISO dosyasından bahsedenler oldu ama ne internette bulabildim ne de kendi sitesinde.
Kullanıcı avatarı
fesiharslan
Üye
İletişim:

Re: C++ Builder XE 10.1 Berlin Hata Veriyor.

Mesaj gönderen fesiharslan »

Merhaba;
Daha önce 2 farklı kurulum seçeneği hakkında detaylı bir açıklama yapmıştım.
viewtopic.php?f=36&t=35679#p192359
Embarcadero iso dosyasını kendi müşterileri için portal(edn.Embarcadero.com)'da paylaşıyor.
İbrahim
Üye

Mesaj gönderen İbrahim »

Teşekkürler. Dosya 6.96 GB doğru mu? Yalnız bu Delphi ve C++ Builder içeriyor. Ayrı ayrı dillerin isoları da mevcut mu?
Kullanıcı avatarı
fesiharslan
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fesiharslan »

Rad Studio, Delphi veya C++ Builder için ayrı ayrı iso dosyası var. Satın aldığınız sürüme göre edn.Embarcadero.com portalında lisanslı ürünlerim (My Account > My Registered Products) kısmında iso dosyası linki paylaşılıyor. Bunun yanı sıra Delphi veya c++ Builder için tek kurulum yapmak için InstallAware (Fature Installer) yöntemini kullanabilirsiniz.