Siz Hangilerini Kullanıyorsunuz.

Yapmak istediğiniz işle ilgili doğru bileşeni bulmak için burayı kullanabilirsiniz. Sadece bulmak için, diğer sorular Programlama forumuna lütfen.
Forum kuralları
Bu forum sadece yapacağınız işle alakalı doğru bileşeni bulmak içindir. Şöyle bir şey yapmam lazım, hangi bileşeni kullanıyım diyorsanız, doğru yerdesiniz.
Kullanıcı avatarı
sychorax
Üye

Mesaj gönderen sychorax »

Husonet hocam biz daha o kadar "aşamadık".Öyle dbgrid yetmeyince quantumları felan yazmak :)
Kullanıcı avatarı
MicroChip
Kıdemli Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MicroChip »

evet hüseyin aynı dediği gibi kendi yatağını kendi yapıyor. :)
ben ne olursa kullanırım :)
Kafkas Kartalı Kabarday
Sitesi!= http://www.ahmetceylan.com
Resim
Kullanıcı avatarı
MicroChip
Kıdemli Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MicroChip »

bu arada raize componentini denemenizi tavsiye etmem :) neden dersen delphimin içine etti raizeyi kaldırdığım halde hemde. delphiyi baştan kurmak zorunda kaldım... ???
Kafkas Kartalı Kabarday
Sitesi!= http://www.ahmetceylan.com
Resim
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen mussimsek »

MicroChip yazdı:bu arada raize componentini denemenizi tavsiye etmem :) neden dersen delphimin içine etti raizeyi kaldırdığım halde hemde. delphiyi baştan kurmak zorunda kaldım... ???
nasıl içine etti? Raize'i tek geçerim. Bu kadar esnek ve kullanışlı paket çok çok az. Şimdiye kadar da bug'larla başım derde girmedi hiç. O yönden de çok iyi.

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
sychorax
Üye

Mesaj gönderen sychorax »

İlginç.
Bende Raize Bileşenlerinin tabsheet'ini buldum arkadaştan.Şu anda kullanıyorum hiç bir sorun çıkarmadı.Belki Delphi sürümünden kaynaklanan bir şeydir diyecem ama onada ihtimal vermem.Ben Delphi 7'de kullanıyorum canavar gibi maşallah :)Tab Control suipack'inkinden bile daha güzel görünüyor.