Eğitim Seminerleri

Delphi'de kod yazma ile ilgili sorularınızı bu foruma yazabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
aydin038
Üye

Mesaj gönderen aydin038 »

Evvala herkese selamlar..

Sonunda herkesin sabirsizlikla bekledigi an geldi ha. cok guzel.

degerli arkadaslarim. yaptiginiz faaliyetlerin tamami ucretsiz ama sizde zaman, elektirik yani nebileyim baya bir masrafiniz oluyor.

ben kayserideyim sadece 4.000.000 cd ucreti vererek bu kadar kaliteli ve dogru bilgiye ulasmak gucume gidiyor. belki diyeceksiniz kayserili nolacak herseyin hesabini yapiyor. ama yapmak zorundasin.

tamam kaynasmak arkadaslik guzel fakat.. neticede emek ve zaman harcaniyorsun, bilgini paylasiyorsun.

bir kitap aliyorsun 40.000.000 para veriyorsun. cogu yuzeysel kafa karistirici.
ama sizlerin duzenleyecegi eğitim semineri eminimki alacagimiz bir kitaba yüz basacaktir.

belki kustahca yazdim isinize karismak gibi olmasin ozur dilerim. siz orda kendinizi parcaliyor nasil yapsakta daha iyisini yapsak diye, bizde hazira konuyoruz. "armut piş azima dus" diyoruz. bence bukadar bilgi bukadar ucuz olmamali diye dusunuyorum..

saygilar iyi calismar dilerim.
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen mussimsek »

değişik bir yaklaşım, ama ben kendi adıma bu tip işlerin maddi bir fayda beklemeden yapılması taraftarıyım. İşin içine para girerse, doğrusunu söylemek gerekirse, ben 40 milyon için o kadar zahmete girmem :lol:

Bu arada hep İstanbul dışından katılım geliyor, şu an için eğitime 2 kişi geliyorum dedi :? Eğer VCD olayına güveniyorsunuz, üzülerek söylüyorum ki en az 10 kişilik katılım olmazsa, seminerler dolayısıyla da VCD'de olamayacak :(

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen mussimsek »

Bir arkadaş saat ve yer sormuştu.

- Seminerler saat 13:00'de başlayacak.

- yer : Ramsnet, Kayışdağı Cad. Cihan Parlar İş Merkezi No:41 K:1 K.Bakkalköy 34750 İstanbul

(Kozyatağı Carrefour'un arkasından gümrüğe giden yol üzerinde, Carrefour'dan 300 m. sonra Anadolu Çınar hastanesinden hemen sonraki bina)

Kolay gelsin.
En son mussimsek tarafından 11 Mar 2004 12:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
ibrahimk
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ibrahimk »

S.a
abi bende seminerlerinize katılılmak isterim..
Fakat bu sene sınava hazırlandığım için zamanımı iyi kullanmam gerekiyor.. :(
Seminerlerin hangi saatler arasında gerçekleşeceğini belirtirseniz sevinirim..İnşallah zamanımı ayarlayıp gelebilirim..
Gelemezsemde vcd'lerden 1 tane de ben istiyorum :lol:

Kolay gelsin...
Kullanıcı avatarı
freeman35
Admin

Mesaj gönderen freeman35 »

Alınma ama hakikatten kayseriliymişsin :lol: Ben malesef uzak olduğum için seminerlere gelemem, yani kesin gözüyle bakamam, ama gelirsemde çenem düşüktür anlatan kişiyi konuşturtmam :lol: :lol:
Ben kendi adıma yazıyorum, eğer ben eğitimi verecek olursam, asla aklıma bundan para kazanayım fikri gelmez, Abi bu dünyada yükümüsü zaten bugün yarın tutucaz işallah. Ama yahudi hesabı öbür tarafta banka yokki :lol: Öbür tarafta sadece 2 kelime yeterli Allah razı olsun, ama ağızla değil gönülden dolu dolu, Naapiim Bill gates ten zengin olsam. Götüreceğim 2 metre kefen, olacağıda en kalitelisi olsa metresi 5 milyon olsun :lol: :lol: :P
Formu kurduğumuzdan beri hep söyledim, Arkadaş bu forumdan bir şey öğrendiysen, enaz 3 kişiye bir şey öğretmek vebali altındasındır. walla açık söyliyeyim, bildiği bir soru olduğu halde tek kelime yazmayana hatır koyarım, gönül koyarım, hakkım varsa helal değildir.

Bu eğitimlerede mesafeyi bahane etmeyin, Mutlaka bir hısım akrabanız vardır İstanbul da. gidin bi gönlünü alın, bir günüde forumdaki arkadaşlara ayırı verin canım. Ben 15 saatlik yolu hiç kimsem olmadığı hallde hiç tereddütsüz gittim ertesi günde aynı yolu döndüm. Yeterki isteyin. Aşağıdaki imzamda yazan yazı sadece bana ait olmasın uygulayında. Bu eğitimlerden sadece gidenlerin menfaati var, belkide giden birisi bir kelime söyliycek ordaki hiç kimsenin bilmediği bir kelime, oradkilere ışık tutacaktır. Kaçırmayın bu fırsatları. Fırsatım olursa bende katılmaya çalışıcam, hemde hepsine.

Kolay gele
ZAGOR TENAY TÜRK'tür... TÜRK kalacak...
Zoru başarırım, İmkansız zaman alır
FreeMan 35.5

Soru sormaya üşenmiyorsan, sorunun çözümünü yazmaya da üşenme !!!
Kullanıcı avatarı
mege
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen mege »

hocam beni iki kişi sayın(hacmen :oops: ) inşallah bende geliyorum ..
(tabii ileriki tarihtekiler için bilemem,bazen haftasonu işleri çıkıyor)

:arrow: bu ara bilginize bugünden pazara otomasyon fuarı var. yazılım konusunda size değişik fikirler verebilecek bazı yazılımları inceleyebilirsiniz..
http://www.win-fair.com/tr/index.nsf?rf ... lik/win04/
En son mege tarafından 11 Mar 2004 12:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
aydin038
Üye

Mesaj gönderen aydin038 »

Ozur dilerim tekrar tekrar maksadimi astim. :oops: . burda para kazanma olayi degil asil demek istedigim. birsekilde masraflari cikartmak. dunya mali dunyadadir. orasi kesin cok sukur muslumanim dinime bagli bir insanim haksiz kazanca herzaman karsiyimdir.

yani kamerasi, elektrigi vs.. bunlari hep beraber cekelim demek istedigim.

saygilar..
Özdemir
Üye

Mesaj gönderen Özdemir »

Öncelikle sponsorumuz sayın Fahrettin bey başta olmak üzere adminimiz ve bu organizasyona katkıda bulunan herkesi tebrik ediyorum. Allah razı olsun. Bilgi ve tecrübenin çok değerli olduğu bu günlerde böyle bi organizasyona çok ihtiyacım var şahsen. Seminerlere mutlaka katılmak istiyorum. Okuldayken herkes birbirinden fotokopi saklardı paylaşmak istemezdi sınav zamanları. Aslında haklılarda. sen okula bile gitme sonra sınav vakti fotokopi ara olcak işmi bu :))) yanlız şu ulaşımı biraz daha tarif edemisiniz. Mesela taksimden oraya nası gideriz. Ben karşı tarafı hiç bilmiyorum beylikdüzündeyim. Birde önerim var. Ortak bi proje geliştirsek
seminerler bittikten sonra. Seminere katılnalar arasında bir organizasyon yapılsa ve ortak bir proje geliştirsek nasıl olur...

Saygılar ......
Kullanıcı avatarı
fahrettin
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen fahrettin »

Aydın Bey'in maksadını tam olarak anladıgımı dusunuyorum. Kimsenin bu tur ufak tefek maliyetleri dusunmesine gerek yok arkadaslar... Yeterki yaterli bir katılım olsun. 10 kisiden az katılımın olması durumunda egitimleri yapmayı dusunmuyoruz cunku verimli olmayacagini dusunuyoruz.
Egitim sonrasinda katılanların eddecegi bir tesekkur ve gonulden bir dua emek veren herkes icin yeterli olacaktir.

Egitimlerin yeri ile ilgili asagida iki adet kroki var. biri genel digeri detay.
Resim

detay
Resim
Kullanıcı avatarı
hdayi
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen hdayi »

Allah razı olsun. Ne zamandır Delphi eğitimi verecek bir yer arıyordum, hem de parası ile.
Ben varım, Kayseri'den geleceğim günler uygunmuş, pazartesi sabah işimin başında olabilirim, eğiteme vereceğim parayı yola veririm.

VCD'lerden de isterim. Kaynak bulunsun elimizde.

Beni de sayın.
Bişnev in ney çün hikâyet mîküned
Ez cüdâyîhâ şikâyet mîküned
Resim
Kullanıcı avatarı
hdayi
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen hdayi »

Yanımda bir arkadaşı daha getirme ihtimalim var.
seminrin 13:00'da başlayacağını söylemişsiniz. Bitiş saati ne zamandır belli midir?
Malum Kayseri'ye geri döneceğiz.
Bişnev in ney çün hikâyet mîküned
Ez cüdâyîhâ şikâyet mîküned
Resim
Kullanıcı avatarı
idalan
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen idalan »

Öncelikle böyle bir seminer vereceğiniz için çok teşekkür ederiz. Mümkün olduğunca seminerlere katılmaya gayret göstereceğiz. (Bir Aksilik olmazsa inşallah aranızda bulunacağız.) Sakaryada'dan üç kişiyiz. 21 Martta görüşmek dileğiyle :lol:
Kullanıcı avatarı
fahrettin
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen fahrettin »

şehir dışı katılım haberleri gerçekten güzel...

2-3 saat gibi bir hedef konulur ama muhtemelen sorularla filan 4 saati raha bulur kanaatindeyim.... Cok da sabit bir sure belirlemedik... Belirli sınırlar dahilinde esneyebilir yani....
selm@n
Kıdemli Üye
İletişim:

Mesaj gönderen selm@n »

Selamun Aleykum ;
Öncelikle böyle bir seminer yaptığınız için tüm DelphiTürkiye yöneticilerine
ve Tüm üyelerine teşekkür ediyorum...Seminer'e katılacağım...gerçi idalan dostumda yazmış sakaryadan üç kişi olarak katılacağız...şimdiden görüşmek üzere ..ist ye yakın olan arkadaşların katılması dileği ile...
hatice_sevim
Üye

Mesaj gönderen hatice_sevim »

Tekrar merhaba arkadaşlar;

Yukarıda bahsedilen emeğin karşılığının verilmesine bende katılıyorum, daha önceki mesajlarda da bahsedilmişti hatta. Ama emek verenler bunu istemediğine göre yapacak bir şey yok açıkçası :( ( eğitime katılıp kaçırmamaktan başka tabi :D )....
Bugüne kadar yapılmış ve yapılacak bütün yardımlar için Allah hepinizden razı olsun.

Neyse uzatmayayım mesajları okuduktan sonra geçenlerde bilginin paylaşılmasıyla ilgili okuduğum bir yazı aklıma geldi, tam bize uyuyor diye sizlerle paylaşmak istedim...

http://www.insankaynaklari.com da Yaprak ÖZER ‘in daha iyi..daha daha iyi... en iyi!
Başlıklı yazısından....
Saklama

Ne biliyorsan söylemelisin, bilgini saklayarak bir yere varamazsın. Babanın, annenin, büyükbabanın günleri tarih oldu. Onlar bilgilerini rakiplerinden ve çalışma arkadaşlarından sakladıkça, daha güçlü ve daha iyi olmayı başardılar.

Ama devir değişti. Ne biliyorsan ortaya koyacaksın ki, bilgin artsın.

Hatırlar mısın? İlkokulda, hatta daha sonraki yıllarda bile, bir şey yazarken kağıdın üzerine kapanırdın. Kolunu öyle bir masanın üzerine koyardın ki, kağıda kol kanat gererdin. Yanındaki arkadaşın böylece hiçbir şey göremez, sen de iyi not alma şansını yükseltirdin.

Sana, o zaman kimse, ezberlediklerini değil, bildiklerini ve kendi yarattıklarını yazarsan daha iyi not alacağını öğretmemişti. Öğretmenin de büyük olasılıkla bütün öğrencilik hayatını, kağıdını ondan bundan saklayarak tükettiği, sınıfını bu yöntemle geçtiği için, senden de aynı şeyi yapmanı bekledi. Ezberlediklerini kağıda döktükçe senin öğrendiğini sandı, mutlu oldu.

Artık böyle değil.

Fikrini boşu boşuna kendine saklama, yazık olur. Çünkü çok kısa bir zaman içinde birileri benzer ya da daha iyi bir fikirlerle çıkacak. İstersen paylaş, böylece fikrin gelişir. Fikirlerini verirsen, “Ama bana bir şey kalmaz” diye düşünme. Sen böylece daha iyisini bulmaya çabalayacak ve inan bulacaksın.

Bana güven... Nasıl oluyor da oluyor bilmiyorum, ama güven bana, verdikçe daha çok miktarda, sıklıkla, daha iyi bilgiler gelip seni buluyor.

Kıskanma... Bilgi herkesin. Paylaş, göreceksin çoğalacak.

Daha “iyi” olmak için, daha “iyi”sini yapabilmek için...
Hatice SEVİM / BEDAŞ