delphiturkiye.com Etkinlikleri Hakkında ne düşünüyor sunuz?

Delphi'de kod yazma ile ilgili sorularınızı bu foruma yazabilirsiniz.

Anket 01 Ara 2003 10:11 tarihinde bitecek

Çok iyi, katıldım zaten
8
40%
Çok iyi, katılmak istedim ama kısmet olmadı
3
15%
İstanbul dışında oturduğum için katılamıyorum
8
40%
Kararsızım
1
5%
Güvenli bulmuyordum ama birkaç toplantı sonra katılabilirim
0
Oy yok
Katılmak istemiyorum, güvenli bulmuyorum
0
Oy yok

Toplam oy: 20

Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen mussimsek »

Merhaba,

dün 5. toplantımızı da yaptık. Bu konuda ne düşünüyor sunuz? Internetten sürekli yazıştığınız insanlarla tanışmak iyi mi? veya hiç tanımadığınız insanlarla buluşmak korkutuyor mu sizi? Keşke İstanbul'da olsakta katılsak mı diyorsunuz?

Hadi düşüncelerinizi yazın.

İyi günler.
En son mussimsek tarafından 02 Ara 2003 02:45 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
hakan
Üye

Mesaj gönderen hakan »

s.a
tanışmayı çok isterdim önce bu sitenin sahibi olan admin abilerime teşekkür ediyor hizmetlerinin devamını ve sevabını almaları dileklerimle.
ben ankarada oturuyorum bu yüzden düzenlenen etkinliklere katılamadım ama eminim ki etkinliklerin çok güzel geçtiğine biliyorum
kendinize çok iyi bakın
SELAM SAYGI VE DOSTLUĞA
Hakan kardeşiniz.
Kullanıcı avatarı
mehmet_turecan_cakmak
Üye
İletişim:

etkinlikler

Mesaj gönderen mehmet_turecan_cakmak »

hayırlı bayramlar...

sevgili admin abilerim ve delphi dostları bu toplantılara bende katılmayı çok isterdim ama ankette de dediğim gibi istanbul dışında olduğum için katılamıyorum bide abicim hani adamın biri vardıya internette tanıştığı birini önce öldürüp sonera yemişti :=)))) bide böyle bişey var ama ben delphicilerin böyle bişey yapacağını sanmıyorum :=))) bence bu toplantılarda herhangi bir sakınca yok elimde olsada bende gelebilsem... çok isterdim...

herkese tekrar iyi bayramlar...
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen mussimsek »

Merhaba,

gelirsen söz seni yemiycez Mehmet hocam :lol:

şaka bir yana her toplantıdan sonra resimlerle birlikte detay veriyoruz. Sitedeki Etkinlikler bölümünden bugüne kadar toplantılarda neler olmuş görebilirsiniz.

İyi bayramlar.
Kullanıcı avatarı
MicroChip
Kıdemli Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MicroChip »

bu etkinliklerin chok güzel olduğunu düşünüyor ve devamının olmasını diliyorum. (Ah birde son etkinliğe katılabilseydim. Nasıl kaçtı o güzelim Çamlıca 'daki İftar hala kafamı vuruyorum. :( )
Kafkas Kartalı Kabarday
Sitesi!= http://www.ahmetceylan.com
Resim
Kullanıcı avatarı
fahrettin
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen fahrettin »

Evet etkinlikler gercekten cok hos geciyor... Yeni yeni arkadaslarla tanismak gercekten guzel oluyor. tanistiklarımızı yeme fikri daha once aklıma gelmemisti olmassa bir sonraki toplantıda kura ile birini secip yeriz :D . Neyse şakası bile kotu.....

Sehir dışında olmaları sebebi ile gelemeyen arkadaşlara ise şöyle bir öneri yapabilirim belki. Belirlenecek bir aktivitede sabah gelip aksam donmek seklinde bir fedakarlık gosterirseler ben kendi adıma gelecek kisilerin otogardan alınıp aktivitelere tasınma gunluk iaşelerinin temini ve de donuş yoluna uğurlama şeklinde bir paket hizmet verebilirim.