Lütfen biraz tepki

Delphi'de kod yazma ile ilgili sorularınızı bu foruma yazabilirsiniz.
mavsar

Lütfen biraz tepki

Mesaj gönderen mavsar »

Merhaba arkadaşlar,

En son baktığımda forumda yaklaşık 70 kişi vardı ama maalesef yeni piknik konulu grup üyelerini bir araya getirip sanal arkadaşlığı gerçek arkadaşlığa dönüştürmeye çalışan bir etkinliğe kimseden bir tepki gelmemesini doğrusu içerledim. (Cevaplayan bir kaç arkadaşı ayrı tutarım)
Kullanıcı avatarı
rsimsek
Admin

Mesaj gönderen rsimsek »

Mehmet kardeşim tepki gösterecek bir durum yok. Katılacak olanlara kapımız açık, en azından önceki gurubu toparlayabiliriz. Diğer arkadaşların ilgisiz olması belki biraz da ihtiyaç meselesi :?: Ne de olsa şehirin kiri tozu ve çalışma ortamının stresi alışkanlık yaptığından, belki bol oksijen bazılarımıza zararlı olabilir :) Yine de önümüzdeki hafta başından itibaren katılma niyetinde olanlar alternatif (gün bazında) başka bir tekliflerini ve kararlarını bildirirseler iyi olur kanatindeyim netekim :wink:
Kullanıcı avatarı
zayfin
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen zayfin »

merhaba;
kardeşler attığınız taş kafamı baya acıttı
ben pikniğe gelmek istiyorum ama tarih uyuşmuyor.
bende sizleri canlı canlı görüp konuşmak istiyorum ancak nasip olmuyor.
hayırlısı...
teşekkürler
sağlıcakla kalın
aydogan46
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen aydogan46 »

ya arkadaşlar çogumuz çalışıyor. örnegin ben bir kamu kurumundayım hemde ankarada. yer çok ters geliyor. ee istanbulu da bilmiyorum hani ankarada veya daha yakın bir yerde olsa seve seve katılırım ben. anlayacagınız mazrettten..
Kullanıcı avatarı
ozn
Üye

Mesaj gönderen ozn »

Arkadaşlar eminim bu foruma katılan herkes bu pikniğe katılmak ister. Hem neden kimse katılmak istemesinki. Temiz hava, tam istediğimiz türden sohbet, semaverde çay hatta Artvin usulü Çağ kebap... Ben ankarada oturuyorum ve çalışıyorum. Takdir edersiniz ki gelmem bi hayli zor. Buna inanın üzülüyorum. Ama size iyi eğlenceler dilemekten başka da elimden birşey gelmiyor. :(
Kullanıcı avatarı
recepgalip
Üye
İletişim:

Vay Anam ....!

Mesaj gönderen recepgalip »

Abi Atılan taş Benim kafayıda çizdi. :oops:

haklısınız. gercekten boyle bi şeye benim gerçekten var. ama inanın bu hayat şartları var ya bayagı ağır. inanın eve gidemiyorum. :oops: sürekli şirketteyim ve sürekli programımızı geliştiriyoruz. :? inşallah denk gelirde bizde katılırız aranıza(ben ve diğer arkadaşım).

Ama fotografları inceleyipte imrenmiyo degiliz. inşallah ilk fırsatta gorusmek uzere... :wink:
ALLAH NAMINA VER.. ALLAH NAMINA AL.. ALLAH NAMINA BAŞLA.. ALLAH NAMINA İŞLE VESSELAM
SAYGILARIMLA BEN...