Windows 10 üzerinde Delphi 7 çalışıyor.

Yapmak istediğiniz işle ilgili doğru bileşeni bulmak için burayı kullanabilirsiniz. Sadece bulmak için, diğer sorular Programlama forumuna lütfen.
Forum kuralları
Bu forum sadece yapacağınız işle alakalı doğru bileşeni bulmak içindir. Şöyle bir şey yapmam lazım, hangi bileşeni kullanıyım diyorsanız, doğru yerdesiniz.
underwater
Üye

Windows 10 üzerinde Delphi 7 çalışıyor.

Mesaj gönderen underwater »

Arkadaşlar merhabalar;

Bilgi vermek için konuyu açtım.

Windows 10 üzerinde Delphi 7 çalışıyor.Bilgilerinize...

Jedi,LMD,DevExpress componentleri kurulu.

Selamlar.
engerex
Üye

Re: Windows 10 üzerinde Delphi 7 çalışıyor.

Mesaj gönderen engerex »

Delphi 7 Lite versiyon sanırım Ruslarda modifiye ettiği; Windows 7 ile kullanırken derlemesi sonra çalıştırılan uygulama kapatılınca donuyordu. Ayarlardan bir seçeneği pasif edince problem olmuyor. Muhtemelen Win7, Win8, Win10 hepsinde de aynı.
Bilginize.
sinbek
Üye

Mesaj gönderen sinbek »

Merhaba.

BORLAND DELPHİ 7 WİN 10'a yükleyemiyorum. Bana ne yapmam gerektiğini bahsedebilir misiniz? Bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var.
ihalilcoban
Üye

Mesaj gönderen ihalilcoban »

sinbek yazdı:Merhaba.

BORLAND DELPHİ 7 WİN 10'a yükleyemiyorum. Bana ne yapmam gerektiğini bahsedebilir misiniz? Bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var.
Ben şu anda Windows 10 da hem delphi 7 hem de XE8 kullanıyorum bir sıkıntım yok. Yüklerken de herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Setup dosyasını yönetici olarak çalıştırıp kurulumu yaptıktan sonra Program files(x86) içerisinde borland klasörüne gerekli izinleri verip işlemi tamamlayabilirsin.