Seminerlerin Download Adresi....

Site ve forumla ilgili duyurular ve Forum Kuralları.
Kullanıcı avatarı
gkimirti
Admin

Mesaj gönderen gkimirti »

Lycos a atmayı denedim 25 mb gonderdikten sonra 8mb dan fazla upload yapılamaz dedi
adam basında desene su mesajı
bilerek yapıyorlar sanki :evil:
sonuc olarak yousendit ile devam edecegiz...
ÜŞENME,ERTELEME,VAZGEÇME
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen mussimsek »

ok. ben de bu neticeyi bekliyordum. Şimdi bakıp tekrar upload etmeyi deneyim.

Ama ADSL, kablo kullanıpta ftp veya http yapabilecek arkadaşlar varsa, çok büyük bir iyilik yapmış olurlar bize. Kullanmadıkları bir zamanda da açabilirler. Mesela evde ADSL'iniz varsa, iş saatinde evdeki pc'den yayınlar, akşamda ftp'yi kapatır kendi işlerinizi yaparsınız gibi :)

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

üye olduğum forumlardan birinde bedava hosting sormuştum. Hiç tanımadığım bir arkadaş, paylaşımımıza destek için hosting verdi :)

NOT : Lütfen hattı sömürmeyin. Düşük bir hızla ve teker teker çekmeye çalışın. 10 KB/s - 15 KB/s bence iyi bir hız. Adamı verdiğine pişman etmeyelim. Ben upload bitince yazarım.

Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Seminer 2,3,4,5 ve 6'yı upload ettim :)
DotCom
Kıdemli Üye
İletişim:

Mesaj gönderen DotCom »

Mustafa ve Fatrettin abicim ;

ben şöyle bişi buldum heralde işinizi görür , sürekli upload yapmak zorunda kalmazsınız....

http://www.websamba.com

Özellikleri :
Welcome to WebSamba! The FREE web hosting service dedicated to creating a successful internet presence for businesses, organizations and individuals.
We are the leaders in high-tech free web hosting. We run fast Windows 2000 servers using IIS 5.0. We offer the most state-of-the-art features like ASP, SSI, ODBC databases, FTP access and more. Check out the table below to see exactly what we offer and register for your professional and easy to remember web page!
30 Mb Disk Space
FTP Access Account
Unlimited Bandwidth
No Set Up Charges!
http://www.websamba.com/yourname/
Standard ASP Scripts
No Monthly Fees!
Free ODBC System DSN Setup

Limitsiz Bandwidth genişliği var sanırım ub işinizi görür. eee sizin dosyalarda 30 mb ı geçmediğine göre...

Kolay Gelsin...
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Arkadaşlar 2-3-4 ü çekmek isteyenler Çarşambaya kadar çeksinler. Çarşamba günü onları silip yeni seminerleri upload edeceğim.

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

arkadaşlar 7. ve 8. seminerleri upload ettim.

5 ve 6'da birkaç problem vardı. Fahrettin abi onları da düzeltmiş. 5 ve 6'yı da tekrar koydum. Çektiyseniz yenilerini çekmeniz daha iyi olacaktır.

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
sychorax
Üye

Mesaj gönderen sychorax »

Arkadaşlar ayın 26'sında 256k kablonet'e geçiyorum.
Seminerleri'de çektim felan derken ayın 27'sinden itibaren herkeze uygun bir saatte evde ftp server kurarım.Ama tavsiyem gece 1'den sonra açalım server'ı daha hızlı oluyor o saatlerde.

Ayrıca semazen.net'in bant genişliği düşük değilse orayada atabilirim.
ng
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ng »

Öncelikle bu seminer olayına katkısı olan herkese çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok güzel bir iş ortaya çıkmış. Şu anda kendime çok kızıyıorum çünkü bu seminer olayından yeni haberim oldu ( ne yapalım vantani görev sırasın da ancak bu kadar oluyor :? ). 1 2 3 4 nolu seminerler kaldırılmış onları download edebileceğim bir yer var mı kaçırdığımıa gerçekten üzüldüm.
Emek harcayanlara yeniden teşekkür ediyorum.
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

ng yazdı: 1 2 3 4 nolu seminerler kaldırılmış onları download edebileceğim bir yer var mı
şu an için yok maalesef :( Yerimiz sınırlı olduğu için silmek zorunda kaldım.

Kolay gelsin.
ng
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ng »

sychoracs
sychorax yazdı:Arkadaşlar ayın 26'sında 256k kablonet'e geçiyorum.
Seminerleri'de çektim felan derken ayın 27'sinden itibaren herkeze uygun bir saatte evde ftp server kurarım.Ama tavsiyem gece 1'den sonra açalım server'ı daha hızlı oluyor o saatlerde.

Ayrıca semazen.net'in bant genişliği düşük değilse orayada atabilirim.
demiş acaba 1 2 3 4 nolu seminerleri semazen.net e upload edebilir mi veya dediğigibi kendisine uygun bir zamanda paylaşım verebilir mi?
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Hosting'i sağlayan arkadaş Scud nickiyle foruma üye olmuş. Bana mesaj atmış, diğerlerini koyabilirsiniz diye. Ben birazdan diğer seminerleri de upload edeceğim. Gerçekten büyük iyilik, birkez daha teşekkür ediyorum.

Rica : Bu link sadece delphiturkiye.com üyelerine özel bir linktir. Lütfen linki dışarı sızdırmayın. Özellikle nette bir yerde yayınlamayın! Birine vermek istiyorsanız, dosyaların dağıtımı serbest. Başka türlü bir yolla gönderebilirsiniz.

Reklam : http://www.theturkhost.net/plans.htm ( İrtibat : Scud )

Kolay gelsin.
En son mussimsek tarafından 30 Haz 2004 02:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
sertkayasalih
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sertkayasalih »

Mustafa hocam,

- Seminerlere çok katılmak istedim. Ancak durum müsait olamadığı için katılamadım.
- İlgili linkten 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 seminer kayıtlarını indirdim.
Ellerinize, dillerinize, yüreğinize sağlık çok faydalı bir çalışma olmuş.

- 1. seminer kayıtlarını koyacak mısınız? Yoksa bulabileceğim başka link var mı?
Bilgi; iki tarafı keskin kılıca benzer.
İyi kullanılmazsa, ya karşıyı, ya da sahibini
keser.
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

midijor yazdı: - 1. seminer kayıtlarını koyacak mısınız? Yoksa bulabileceğim başka link var mı?
Hocam,

ilk seminerde kamera ile kayıt yapmıştık. Sonrasında screen capture yapmaya başladık. İlk seminerin görüntüsü de hiç içaçıcı değildi. Üzerinde tekrar bir çalışma ve screen capture yaptık. Şu an seslerle birleştirilme aşamasında. İnşallah bitince onu da koyup haber vereceğim.

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
fahrettin
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen fahrettin »

Şu an itibariyle 1. seminer kayıtları da upload edilmiş oldu.... İsteyen alabilir.... Kolay gelsin...
* http://www.fahrettin.org Manzara Fotoğraflarım... :)
* http://delphiturkiye.gunduz.info Seminerler... ;)
* http://www.hakmar.com.tr Kalite bir haktır... 8)
Kilitli