Işık Delphi Kod Bank 1.0.0.0

Paket programlarınızın tanıtımını bu forumda yapabilirsiniz. Bu foruma soru sormayın!
Kullanıcı avatarı
ilker1525
Üye

Mesaj gönderen ilker1525 »

[center]Resim[/center]

İLKER IŞIK TARAFINDAN DELPHİ İLE YAPILAN BİR PROGRAMDIR
İÇERİSİNDE TAM 1200 KOD MEVCUTTUR

VERİ TABANI GÜÇLENDİRİLMESİ HALİNDİ BU KOD SAYISI ARTIRILACAKTIR
EĞER SİZDE ACEMİ VEYA UZMANSANIZ ORTAK YANINIZ DELPHİ İSE
BU PROGRAM TAM SİZE GÖRE BUNU SİZLER VE KENDİM İÇİN DERLEDİM
ARTIK KODLARI BİRYERE YAZMAYI BIRAKIP ARAŞTIRMAYI BIRAKIP BU PROGRAMI
KULLANACAKSINIZ SİZİN İÇİN
İLKER IŞIK
DELPHi

İNDİRMEK İÇİN SİZE LİNK

http://rapidshare.com/files/51220849/I_ ... taller.rar

ilker1525@hotmail.com
Kullanıcı avatarı
Battosai
Üye

Re: Işık Delphi Kod Bank 1.0.0.0

Mesaj gönderen Battosai »

Paralı kodbank mı olurmuş....
shadowmann
Üye

Mesaj gönderen shadowmann »

Delphiturkiye den iyi kodbank mı var :)
Her zaman bir vâmuk-i azra olur alem bu ya,
Nev-be-nev efsaneler peydâ olur alem bu ya,
Kabz u bast kıl tefekkür aleminde ey gönül,
Vakt-i sermânın sonu, vakt-i germân olur alem bu ya...
Kullanıcı avatarı
ilker1525
Üye

Battosai yazdı:Paralı kodbank mı olurmuş....

kardeş bu işin espirisi olmuş mu olmamışmı biz anonim olan kodları zaten satmaya hakkımız yok sadece milletin tepkisini ölçmek amacımız
Kullanıcı avatarı
Battosai
Üye

Mesaj gönderen Battosai »

İsterseniz satabilirsiniz zaten para kodlara değil programa verilir.Demek istediğim abes bir girişim olur gibisindendi.... :)
Kullanıcı avatarı
ilker1525
Üye

Battosai yazdı:İsterseniz satabilirsiniz zaten para kodlara değil programa verilir.Demek istediğim abes bir girişim olur gibisindendi.... :)

ben emeğede para istemedim arkadaşlar paylaşıda karşılık ve menfaat varsa o zaten paylaşım değildir
zaten böyle bir para girişimim olmadı programdada belirttim para işin espirisi inşallak kaynak kodluda paylaşıma sunacağım ileride
ama birazdaha programa karşı görüşleri takip etmek istiyorum
Kullanıcı avatarı
mkaderoglu
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mkaderoglu »

arkadaşım ellerine sağlık ama eğer gerçek fikrimi sorarsan tasarım vasat, tabiki bu benim kendi fikrim. kendine bi referans alacaksan ben sana microsoft'un ürünlerindeki sadeliği ve kullanım mantığını işlemeni tavsiye ederim.
Hayat öldüğünde diplomanı alacağın bir okuldur. Önemli olan doğru hocaları bulmak.
Kullanıcı avatarı
sabanakman
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen sabanakman »

Programına şimdi ilgi duydum ve merakımdan kurup hemen arkasından bir kaç tıklama yaptım. Tabi gördüklerimden sonra da direk sildim. Bu söylediğim çok gücüne gitmesin çünkü ihtiyaç duyduğum bir program değil. O yüzden hor davranabilirim :wink: . Sana kılavuzluk yapması açısından yıllar önce yapılmış ve sahibi tarafından terk edilmiş bir adres vereyim. O adrese gir ve programı indir.

Adres..:http://www.delphiturk.com

Programı indir.

Bu program kendisini internet üzerinden de güncelemektedir ve arayüz olarak çok daha başarılı. Üstelik ücretsiz ve tam sürüm :wink:
Şaban Şahin AKMAN
Üye

evet arkadşlar yorumlarınıza ve fikilerinize saygı duyuyorum ama benim elimden şimdilik bu kadar geldi ayrıca bu program satılık değildir ve öyle bir fikir sadece espiri maiyetindedir ta biki arkadaşın verdiği adresteki programı ben delphiye başladığımda haberdar olmuştum ben onunla kendimi kıyaslama gibi bir durumum yok ayrıca görsellikten dolayı alınan tepkiler nedeni ile sade bir hale getirdim ayrıca bunun deneme sürümünü int toplamam zor olacağından ileride full ve sade olarak sunacağım yorumlarınıza saygı duyarım ayrıca...
Kullanıcı avatarı
conari
Üye

Mesaj gönderen conari »

sabanakman yazdı:Programına şimdi ilgi duydum ve merakımdan kurup hemen arkasından bir kaç tıklama yaptım. Tabi gördüklerimden sonra da direk sildim. Bu söylediğim çok gücüne gitmesin çünkü ihtiyaç duyduğum bir program değil. O yüzden hor davranabilirim :wink: . Sana kılavuzluk yapması açısından yıllar önce yapılmış ve sahibi tarafından terk edilmiş bir adres vereyim. O adrese gir ve programı indir.

Adres..:http://www.delphiturk.com

Programı indir.

Bu program kendisini internet üzerinden de güncelemektedir ve arayüz olarak çok daha başarılı. Üstelik ücretsiz ve tam sürüm :wink:
Bu da ücretsiz ama Pasaportum a üyelik istiyor. Üye olmadı isen programı kapatamıyorsun. System traydan kapatma çalışıyorsun Program göçüyor. Taskdan sonlandırıyorsun, Arka arkaya acces violation falan çok sinirlenmiştim :evil: şimdi nasıl acaba değişiklikler varmı? :shock:
Bir kelimenin anlamını öğretsen bile yeter..
ResimResim
Kullanıcı avatarı
sabanakman
Kıdemli Üye

Nadiren o takılmalar var ama 100 kere açarsam 1 kere oluyor. Hatta yeni bilgisayarımı kullanmaya başladığımdan bu yana hiç takılma olmadı. Sanırım socket yüzünden, üyelikle alakası yok. Muhtemelen o zaman tekrar açtığında düzgün çalışacaktı :) .

Yukarıda da belirttiğim gibi, o taraflar pek bi sahipsiz kaldığından programda yaprak oynamadı :) .
Şaban Şahin AKMAN
Üye

arkadaşlar yukarıda belirttiğim gibi delphitürk kod bank çok güzel bir kod bank güncellemesinden tut fayda sağlamasına kadar bnce tüm forum sitelerinin kodlarını böyle bir vt de birlaştirmesi güzel olur ama bildiğiniz üzere internette bu konuda fazla bir kod bank yok benim bildiğim

1. delphitürk 3.1 5200 kodu geçti
2. delphi kod arşivi 1.1 145 kod var
3. yabancı olarak Delphi Code Library var çeşitli konularda
4. de ben basitten yapmak amacı ile
Işık Delphi Kod Bank 1.0.0.0 yapmaya çalıştım ve olmadı 1200 kodlu

ama sadece hepsinin ortak yanı kodlar hemen aynı

saygılarımla ilker1525
Kullanıcı avatarı
sabanakman
Kıdemli Üye

Buradaki maksat program geliştirme. Tabi programın ilgilendiği alana özgü fikir geliştirme iyi projenin en büyük etkeni. Hatta programın ölümcül bir hatası ve çok hantal olmadığı varsayılırsa bence iyi programcı olmaktan bile önemli. Eğer bu alanda çok iyi ve kullanışlı ürün özellikleri keşfedersen bunları durma kodla. Yok sadece benzer programdan görünen özelliklerden esinlenilirse o zaman da araya şablon kağıdı konulmuş başka bir etikette ürün çıkacaktır. Bu da uzun ömürlü olmaz. O yüzden ürünün barındıracağı işlevler üzerine fikir geliştirmeye çok önem vermelisin. Bu anlattığım sadece bu ürün değil, geliştirilen tüm ürünler için de geçerli.
Şaban Şahin AKMAN
Üye

Mesaj gönderen CiTiZEN »

Bence Güzel olmuş ve en azından içerisinde kodlar var tabiki bi de emek var saygısızlık etmek olmaz ellerinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim.
UWESIS CORPORATION
Kullanıcı avatarı
ilker1525
Üye

CiTiZEN yazdı:Bence Güzel olmuş ve en azından içerisinde kodlar var tabiki bi de emek var saygısızlık etmek olmaz ellerinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim.

TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞ...