Eğitim Seminerleri

Delphi'de kod yazma ile ilgili sorularınızı bu foruma yazabilirsiniz.
hacikisi
Üye

cd çekimleri

Mesaj gönderen hacikisi »

emeği geçen ardakaşların ve abilerin hepsinin eline sağlık diyorum. 1.cd de görüntü bozukluğu vardı. 2.cd de bu giderildi. ancak 2.cd de hüseyin bey bazen mic. uzaklaşmış galiba ses anlaşılmıyor(bazen). bundan sonraki cd lerde bu konuya biraz daha dikkat edilmesini umuyor saygılarımı sunuyorum.
Siz İman Etmedikçe Cennete Giremezsiniz. Birbirinizi Sevmedikçede İman Etmiş Olamazsınız.

Hz.Muhammed (S.A.V.)
Resim
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen mussimsek »

geri dönüş için teşekkürler hocam,

Benim de dikkatimi çekti. Ancak bu konularda fazla tecrübesi olan insanlar değiliz. Sağolsun Fahrettin abi çok uğraşarak bir çok varyasyonu denedi. İçinde en uygununu yapmıştık.

Yani konunun özü, lafı uzatmamın sebebi : Bu konuda daha önce tecrübe sahibi olmuş arkadaşların önerilerine açığız. Şöyle daha güzel netice alırız dediğiniz önerileriniz varsa mutlaka bize iletin :wink:

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
şimal
Kıdemli Üye

saygı değer adminimize...

Mesaj gönderen şimal »

Sayın adminim...
1. seminerin cdlerini ancak geçen haftasonu alabildim. Bugün izleme fırsatı buldum...
Görüntü bence hiç sorun değildi. Özveriyle hazırladığınız çalışmayı, bilgiyi esirgemeden cömertçe sunuşunuzu çok takdir ettim :)
bloklama ile ilgili kısayollar (kod yapısında düzen hastalığım vardır),
explorer penceresine sinir oluşum bunu nereden kapatabileceğimi öğrenmem çok ama çok işime yaradı...
Emeğiniz ve de bunu ulaştırma çabalarınız için sonsuz teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

estağfirullah.

(emeği geçen tüm arkadaşlarım adına) ne mutlu bize :)

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
şimal
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen şimal »

:oops: pardon haklısınız...
Bu haftaki semineri veren husonet Bey'e ev sahipliği yapan Fahrettin Bey'e ismini bilmediğim emeği geçen herkese tekrar teşekkürler....
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Merhaba,

inşallah bu pazar eğitimi yine aynı yerde yapacağız.

Arkadaşlardan özellikle rica ediyorum. Lütfen yiyecek ve içecek getirmeyin :!: Bu hoş bir ibare değil ama sağolsun arkadaşlarımızın gönlü çok zengin. Geçen seminerde herkes birşeyler getirmişti. Bunun başta seminere olmak üzere, bir takım mahsurları var. Lütfen getirmeyin. Ancak ben gerekli şeyleri yazdım. Bunları getirmek isteyen olursa, lütfen bana özel mesaj veya e-mail yolu ile bildirsin.

1. 2 kg. kuru pasta. 1 kg tatlı, 1 kg tuzlu.
2. İçeçek : 1 kola, 1 fanta, 1 gazoz ve 2 lt meyve suyu
3. 20-25 kadar boş CD. Bunu 2-3 arkadaş 10'ar boş CD olarakta getirebilir. Seminerde CD'leri çoğaltıp arkadaşlara dağıtmak için.

Görüşmek üzere.
Kullanıcı avatarı
futbolcu
Üye

Mesaj gönderen futbolcu »

Mustafa hocam,
Benim kişisel zorluklardan dolayı seminerlere katılmam şimdilik mümkün değil. Ankarada olsa belki katılabilirdim en azından çoğu eğitime.
Ancak CD lerin içeriğini de çok merak ediyorum. Kargo ile Ankara'ya gönderebilecek arkadaş varsa çok memnun olur, gerekli masrafı seve seve karşılayacağımı bildiririm.
selamlar
Bilgi çoğaldıkça krallar ölür
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

@futbolcu,

birkaç sayfa öncesinde Fahrettin abinin mesajı var. Orda nasıl temin edebileceğin yazıyor.

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Kuru pasta ve içecek olayı tamam. Sağolsun bir arkadaşımız üstlendi. Boş CD getirmek isteyen olursa benimle irtibata geçsin.

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Merhaba,

Allah'ın izniyle bugün 3. seminerimizi de yaptık arkadaşlar. Çok faydalı bir seminer oldu, birçok şey öğrendim :)

Semineri sunan Gökmen'e, sponsorumuz Ramsnet'e, fotoğraf makinası sponsorumuz Recep abiye :) yiyecek işini ayarlayan arkadaşa ve gelen tüm arkadaşlara teşekkürler. Recep abi sağolsun, seminerlerdeki tüm resimleri onun makina ile çektik.

Ekran görüntüsünü yine bir program yardımıyla aldık. İnşallah bu sefer kalite biraz daha iyi. Fahrettin abi sağolsun konuyla yakından ilgileniyor. CD'ler hazır olunca bilgi verecektir.

Resimleri sitede etkinlikler kısmına ekledim.

Bu arada seminerde Arşiv CD'sini de dağıttık. Bildiğiniz gibi bu CD'nin dağıtımı serbest. Lütfen çevrenizdeki, ilinizdeki Delphi dostlarına dağıtın :wink:

Bir sonraki seminerde görüşmek üzere.
En son mussimsek tarafından 26 Nis 2004 12:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
husonet
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen husonet »

Merhaba,

Gökmen Hocam Ağzınıza Sağlık
Gerçekten tecrübeniz ve bilginiz le bize çok şey kattınız. Ayrıca bu olanakları bize Sağlayan RAMSNET ve http://www.delphiturkiye.com'a sonsuz teşekkürlerimi iletmek benim için bir borç olmuştur.

TEŞEKKÜRLER

İyi Geceler.

Gazete manşetleri
* DİKKAT :Lütfen forum kurallarını okuyalım ve uyalım...!
* Warez,crack vs. paylaşımı kesinlikle yasaktır.
Kullanıcı avatarı
fahrettin
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen fahrettin »

Evet güzel bir semineri daha geride bıraktık. Oncelikle semineri veren Gokmen arkadaşımıza ve diğer bütün katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Herkesin ayağına sağlık. Ozellikle yine mersin'den ve kayseri'den onca yolu gelen arkadaşlar sağolun....

Kuri_TLJ sonunda şeytanın bacağını kırdı ve bu seminere katıldı. Sanıyorum 30 mayıs'takine de kesin katılacak ;)

Yiyecek ve içecek getirilmemesini istediğimizden dolayı mı seminere katılımın bir öncekine göre biraz düştü diye düşündük. Bir dahaki seminere serbest mi bıraksak diye düşünüyoruz :D Hatta sanırım en çok Recep abi ile ben düşünüyoruz.... ;)

Herkese iyi çalışmalar... 4. seminerde görüşmek üzere inşallah....
* http://www.fahrettin.org Manzara Fotoğraflarım... :)
* http://delphiturkiye.gunduz.info Seminerler... ;)
* http://www.hakmar.com.tr Kalite bir haktır... 8)
Kullanıcı avatarı
hdayi
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen hdayi »

Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bilmediğim ne çok şey olduğunu öğrendim. Bi daha sağda solda delphi'ciyim demeyeceğim. :)
Bişnev in ney çün hikâyet mîküned
Ez cüdâyîhâ şikâyet mîküned
Resim
Kullanıcı avatarı
gkimirti
Admin

Mesaj gönderen gkimirti »

Ben teşekkür ederim arkadaşlar bana bu fırsatı verdiğiniz için
ben de bu sayede bilmediklerimi hızlıca öğrenmiş oldum en azından sadece adını bildiklerimin ne işe yaradığını öğrendim
insanoğlu zora gelmeyince kılını kıpırdatmıyor işte:)
uzak yollardan gelen arkadaşların ayağına sağlık tabi diğer arlkadaşların da:)
ayrıca bu fırsatı veren rams.net'e ve delphiturkiye'ye ve katkılarını esirgemeyen tüm abilerime tekrarteşekkür ederim
ÜŞENME,ERTELEME,VAZGEÇME
hatice_sevim
Üye

Mesaj gönderen hatice_sevim »

Merhaba arkadaşlar;

Dünkü eğitime katılan ve emeği geçen herkese çok teşekkürler. :D Gökmen’ in ağzına sağlık, saatlerce hiç yorulmadan konuları anlattı, allah razı olsun.

Bir sonraki eğitimde görüşmek dileğiyle...
Hatice SEVİM / BEDAŞ