Elektronik kitap

C# (C Sharp) veya Java ile ilgili konuları buraya yazabilirsiniz.
Misafir

Elektronik kitap

Mesaj gönderen Misafir »

iyi çalışmalar arkadaşlar. bil.müh. son sınıfın son döneminde bulunmaktayım. yazılım mühendisliği dersi için hocamız c# ile bir otomasyon yazmamızı istiyor(grup halinde). ama ben delphi kullanıcısı olduğum için c# kitabım yok bu kitabı döküman olarak nerede bulabilirim. bilen gören varsa yerini söylerse çok memnun olurum. ayrıca hocanın neden c# şart koştuğunu anlayamıyorum. bu resmen tekelciliğe çanak tutmak oluyor. neyse iyi çalışmalar.
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen mussimsek »

Merhaba,

en iyi kaynak MSDN ve .net SDK. MSDN'in linki sitede linkler kısmında var. .net sdk'yı da Microsoft'un sitesinden indirebilirsin. Ayrıca Türkçe kitaplarda var piyasada.

Diğer türlü orjinal kitapların e-book sürümleri ile bilgileri paylaşmak forumda yasak biliyorsun. Zaten gerekte yok. Yukardaki 3 kaynak yeter de artar bile.

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
efkan
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen efkan »

Mustafa Bey in yazdıklarına bir kaynakta ben ekliyorum.
.NET in C# ile alakalı 2 GB help dosyası var. Eğer ingilizce olması sorun değilse , dünyanın hiçbir yerinde bulamayacağın kadar iyi bir Visual C# kaynağıdır. Bu kaynağı kullanarak C#'ı öğrenen ve çok kaliteli projeler geliştiren arkadaşlarım var.İyi çalışmalar...
Bilgisayar Programcısı/Analyst ve Sistem Yöneticisi