Satılık Sağlıknet Webservisleri (Delphide çalıştırılabilir)

Delphi .net ve .net ile ilgili konuları buraya yazabilirsiniz.
Cevapla
muhammedmustafa
Üye
Mesajlar: 4
Kayıt: 23 May 2009 09:47

Satılık Sağlıknet Webservisleri (Delphide çalıştırılabilir)

Mesaj gönderen muhammedmustafa » 03 Ağu 2011 09:09

elimde hbys ler için sagliknet servislerinin son güncel hali (11.06.2012 tarihinde çıkan güncelleme) ve protokolno özet bildirimlerinin son güncel hali (10.06.2012 tarihinde çıkan güncelleme) ve EReçete sağlıknet kısmının kodları yazılmış halde elimdedir. isteyen firmaların dikkatine...

isteyen firmalar olursa cok uygun fiyatlara bu kodlari hem webservice olarak hem dll olarak hem de isterlerse acik kaynak kod olarak satabilirim. isteyen firmalara hastane basi sagliknet servislerini kiraya da verebilirim.

Protokol İşlemleri ile ilgili günlük gönderimler, Protkolno klinik işlemleri özet prod, hastane klinik protokol işlemleri özeti prod gönderme servislerini delphi uyumlu olarak satabilirim.

http://www.sagliknet.saglik.gov.tr/Hast ... slemleriws";

hazırladığım webservisler sağlıknet wsdl lerini kullanarak webservice ler tüm hbys yazılımlarına entegre edilecek şekilde hazırlanmıştır. tıpkı medula sisteminde olduğu gibi kullanıma ayarlanmıştır. yazılım firma sadece metotlara parametreleri vermektedir. metot gonderilen guid, xml, sonuc, donen xml değerlerini geri döndermektedir. sistem istenirse Test Web Servisleri kullaılarak istenirse de gerçek ortam webservisleri kullanılarak çalıştırılabilir durumdadır. HL7 Olmayan Test Webservisleri Adresleri ve HL7 Gerçek Ortam Webservisleri için de bu durum geçerlidir. bu kolay kullanım sayesinde normal derecede programcılık bilgisi olan bir firma sağlıkneti sistemine iki gün gibi bir zamanda entegre edebilecektir.

firmalar isterlerse bu sistemi çok uygun bir fiyata tüm açık kaynak kodlarıyla satın alabileceklerdir. yaklaşık olarak bir programcının bu kodları çıkartma maliyetinin 10 da biri fiyatına bu kodları satabilirim.
iletisim bilgilerim asagidaki gibidir.

mail: aydemir.emrah23@hotmail.com
Tel: 0532 504 16 75

HBYS ler için elimde bulunan sistemler.

SAGLIK-NET, saglik-net portali webservice ve dll kodlari
ITS kodlari,
MKYS (Malzeme Kaynak Yönetim Sistemi)
En son muhammedmustafa tarafından 14 Haz 2012 10:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

muhammedmustafa
Üye
Mesajlar: 4
Kayıt: 23 May 2009 09:47

Re: Satılık Sağlıknet Webservisleri (Delphide çalıştırılabil

Mesaj gönderen muhammedmustafa » 10 Mar 2012 03:09

Sağlıknet'in Hastane Klinik Protokol İşlemleri kapsamında günlük olarak hastanelerin sağlık nete bilgi göndermeleri gereken sistemi yapmış bulunmaktayım. İsteyen yazılımcı arkadaşlara açık kaynak kodlarıyla çok cüzi bir fiyata satabilirim. Sistem tarafımdan başarıyla test edilmiştir.

muhammedmustafa
Üye
Mesajlar: 4
Kayıt: 23 May 2009 09:47

Re: Satılık Sağlıknet Webservisleri (Delphide çalıştırılabil

Mesaj gönderen muhammedmustafa » 23 Mar 2012 10:04

sağlıknet ile ilgili bana her zaman mail atabilirsiniz.

Cevapla