Design gorunmuyor

Delphi .net ve .net ile ilgili konuları buraya yazabilirsiniz.
S_Azeri
Üye

Design gorunmuyor

Mesaj gönderen S_Azeri »

Delphi 8 'de Windows Forms ve ASP.NET Application 'lari yaratanda pencerenin asagi kisminda Code oluyor, Design olmuyor. Yani, yalniz kod gorunuyor, gorsel olarak bir bileseni Web Form uzerine koymak olmuyor, gorsel olarak gorunmuyor. Ama VCL Application 'da ise pencerenin asagi kisminda Code ve Design gorunuyor. Belki bir ayar yapmak lazim , ben bilmiyorum. Lutfen yardim edin.
Tesekkurler.
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen mussimsek »

viewtopic.php?t=1336

dili ingilizce yap ya da update pack'lerini yükle.

Kolay gelsin.
S_Azeri
Üye

update pack

Mesaj gönderen S_Azeri »

Yardimin icin tesekkur ederim.
update pack'i nereden bulabilirim?
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Lisanslıysan http://www.borland.com adresinden indirebilirsin. Lisanslı değilsen Delphi 8'i nerden bulduysan ordan :)

Biliyorsun forumda warez paylaşım yasak :!:

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
Marangoz
Üye

Delphi 8 Update Pack 2

Mesaj gönderen Marangoz »

Delhi 8 Lisanslı da olsan Update Pack indrirmek uzun zaman alıyor (eğer şanslı isen) genelde indiremeyeceğini göreceksin bunun için Borland ın partneri olan bir site bu işi farletmiş olacakki kendi sitesinede koymuş dosyaları buradan indirebilirsiniz. Bende bunun için tam bir günümü harcadım sizlere iyi çalışmalar
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

biz lisanslı Delphi 7 kullanıcısıyız, daha önce de lisanslı Delphi 6 kullandım. Update indirirken hiçbir sıkıntı çekmedim. 2-3 hafta önce Delphi 7'nin update'lerini sorunsuz indirdim. Toplamda yaklaşık 35-40 MB idi. Size denk gelen geçici bir problem olabilir.

NOT : Bu arada Borland update pack'lerin kendisi dışında dağıtılması iznini kaldırdı. Başka bir siteye konulması illegal bir durum.

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
fatihtolgaata
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fatihtolgaata »

Delhi 8 Lisanslı da olsan Update Pack indrirmek uzun zaman alıyor (eğer şanslı isen) genelde indiremeyeceğini göreceksin bunun için Borland ın partneri olan bir site bu işi farletmiş olacakki kendi sitesinede koymuş dosyaları buradan indirebilirsiniz. Bende bunun için tam bir günümü harcadım sizlere iyi çalışmalar

Allah allah, nerden çıkardın zor indirildiğini. Sadece lisanslı register kullanıcı adını kullanarak indiriyorsun. Bende 256k adsl var. Bununla delphi 8 update pack 2(~26Mb) 30-45dk gibi bir sürede indi. Zannediyorum sen update yeni çıktığı zaman indirmeye kalktın. Eğer site'nin band genişliğini iyi ayarlayamamışlarsa sorun çıkabilir.