Mobil uygulamayı imzalama ve google play storede yayınlama

FireMonkey ve Mobil uygulama (iOS, Android, Windows Phone) ile ilgili sorularınızı bu foruma sorabilirsiniz.
glagher
Üye

Mobil uygulamayı imzalama ve google play storede yayınlama

Mesaj gönderen glagher »

Merhaba,

Geliştirmiş olduğum mobil uygulamayı nasıl imzalayıp play storeye atabilirim.Delphi projem hazır konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.
Kullanıcı avatarı
SimaWB
Üye
İletişim:

Re: Mobil uygulamayı imzalama ve google play storede yayınlama

Mesaj gönderen SimaWB »

Burada biraz anlatılmış.
There's no place like 127.0.0.1
jakarta2
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen jakarta2 »

Uygulamayı play store'a yükledim. Uygulamanızın, şu izinleri isteyen 1 sürüm koduna sahip bir APK'sı var: android.permission.CAMERA,android.permission.READ_PHONE_STATE. Bu izinleri bir APK'da kullanan uygulamaların gizlilik politikası olması gerekir. Hatasını nasıl halledebilirim?
cmkare
Üye

Mesaj gönderen cmkare »

Project - Options- uses permissions kısmındaki söylediğin kısımların karşısndaki değerler true mu? false mi?
jakarta2
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen jakarta2 »

Read_Phone_State True
Camera True
İnternet True
kısacası gerekli bütün izinler true
ama benim anladığım kadarıyla zaten problem izinler değil gizlilik politikası formu bu nerededir nasıl bulunur anlamadım. Daha öncede play store'a program attım.
mkysoft
Kıdemli Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mkysoft »

Yanlış mı hatırlıyorum emin değilim ama bir web sitesi üzerinde bulunduracağınız gizlilik politikasına link vermeniz gerekiyor diye hatırlıyorum.
Gizlilik politikası nedir derseniz, internette örnekleri mevcut. Kullanıcı bilgilerinin 3. kişiyle paylaşılmayacağı ya da paylaşılıyorsa paylaşıldığına dair bilgiler içermeli.
glagher
Üye

Mesaj gönderen glagher »

Hocam aynı hatayı bende aldım.Bunun için bir gizlilik politikası yazman lazım.Herhangi bir siteden gizlilik politikası oluşturacaksın sonrasında web sayfana koyacak ve oradan google play üzerinden linkini vereceksin.aslında çok basit ama bilmeyince zorlanıyor insan.kolay gelsin
glagher
Üye

Mesaj gönderen glagher »

Herkese çok teşekkür ederim IOS'a uygulamayı nasıl entegre edebilrim?Android işlemi tamamlandı.Yardımcı olabilirmisiniz?