Delphi Mobil Programlama İçin Kaynak?

FireMonkey ve Mobil uygulama (iOS, Android, Windows Phone) ile ilgili sorularınızı bu foruma sorabilirsiniz.
d7new
Üye

Delphi Mobil Programlama İçin Kaynak?

Mesaj gönderen d7new »

Delphi ile mobil programlama hakkında Türkçe ve/veya İngilizce kaynak biliyor musunuz?
Türkçe olursa çok daha iyi olur diyeceğim ama sanırım -özellikle bu konuda- Türkçe kaynak bulmak oldukça zor.
kamuran48
Üye

Re: Delphi Mobil Programlama İçin Kaynak?

Mesaj gönderen kamuran48 »

s.a.
udemy.com diye bir site var. orada Özgen İMRAĞ diye bir hocamızın iki bölümden oluşan başarılı bir delphi mobile anlattığı videosu var. tavsiye ederim.almaya karar verirseniz facebook tan ekle kendisini, ücret konusunda epey indirim yapıyor. hayırlı günler.
d7new
Üye

Mesaj gönderen d7new »

Yeterli olur mu hocam sizce?
kamuran48
Üye

Mesaj gönderen kamuran48 »

bence başarılı. datasnap konusunu hiç işlememiş fakat güzel.ben beğendim. çok pahalıda değil.ben faceten Özgen Hocayı ekleyince çok indirim yaptı. hayırlı geceler.
AfterPost
Üye

Mesaj gönderen AfterPost »

Bence kitaplarınfaydası olmaz işine yaramayacak bir sürü teorik bilgi olacak, hatalı kodlarda cabası,
en güzeli yabancı videolar .. bir çok video var yabancı ama ben oradan bakarak geliştiriyorum gerekli kaynak fazlası ile var.
d7new
Üye

Mesaj gönderen d7new »

@AfterPost hocam derli toplu bulabileceğim bir link verirseniz sevinirim.
AfterPost
Üye

Mesaj gönderen AfterPost »

öyle derli toplu kaynak nette nasıl olacak ki, yok yani öyle bir şey..kitap yazanlarda yabancı sitelerden teorik bilgileri türkçeye çeviriyorlar o kadar..