brinkster de asp problemleri

Web tabanlı uygulama geliştirme araçları(PHP, ASP vb...) ile ilgili konuları buraya yazabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
sherlockholmes
Kıdemli Üye

brinkster de asp problemleri

Mesaj gönderen sherlockholmes »

normal makinede IIS aracılığıyla çalıştırdığımda sorun çıkarmıyor , upload ettiğimde ise problem üzerine problem.

server.createobject ile obje oluşturamıyorum hata ne olabilir. bir de sayfanın sonuna counter ekledim , basit bir şe text dosyasını açıyor değeri bir artırıyor. ama bunu ekledikten sonra ana sayfaya girişite kullanıcı adı ve parola istiyor?
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen mussimsek »

geçenlerde bir yerde brinkster paralı oldu diye okudum, ama nerde tam hatırlamıyorum.

Bununla ilgili bir sıkıntı olmasın?

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
sherlockholmes
Kıdemli Üye

brinkster ücretli servise geçti , am ben üyeliği önceden ücretsiz olarak açmıştım ve hala üyeliğim devam ediyor hesabıma girebiliyorum doyalarımı filan değiştirebiliyorum , sayfayı değişitirebiliyorum. benim sıkıntım ASP dilini iyi bilmememden kaynaklanıyor.

server.objectcreate komutunu kullanınınca hata alıyorum, daha önceden brinkster'den site yayınlamış olan varsa cevap yazarsa sevinirim.

...
mkarabulut
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mkarabulut »

server.createObject ile bir instance'ını oluşturmak istediğin bileşen sunucuda kurulu değilse hata alırsın.

Brinkster zaten bedava sunucularında tüm bileşenleri desteklemiyor. Daha iyi hizmet, seçenekler istiyorsan paralıya geç şeklinde bir mantıkları var adamların ki haklılar..

Verdiği hatayı da buraya yazarsan daha iyi bir yorum yapılabilir.
Kullanıcı avatarı
sherlockholmes
Kıdemli Üye

brinkster artık ücretli hizmet vermeye başladığı için brinkster'deki hesabımı kapatıım. şimdi php destekli bir server arıyorum hem php kodları daha hızlı çalışıyormuş.