php ile rezervasyon sistemi

Web tabanlı uygulama geliştirme araçları(PHP, ASP vb...) ile ilgili konuları buraya yazabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
selman
Üye

php ile rezervasyon sistemi

Mesaj gönderen selman »

s.a ben php ile halı saha rezervasyonu yapmaya çalışıyorum fakat olayı çözemedim bana bu konuda yardımcıolacakne şekildeyapmam gerekecek birileri vardır inş. nasıl yapmam gerekiyor 2 gündür cebelleşiyorumçözemedim. yardımlarınız için şimdidden çok teşekkürler Allah razı olsun
Kullanıcı avatarı
greenegitim
Üye

Re: php ile rezervasyon sistemi

Mesaj gönderen greenegitim »

A.s Detaylandırabilirmisiniz sadece formu doldurup mailmi atacak veya mysql e yazıp ordan programamı çekeceksiniz?
Mücadele güzelleştirir!
Kullanıcı avatarı
selman
Üye

Mesaj gönderen selman »

formu doldurup mail giibi değil veritabanıan yazıcak veritabanından doluolup olmadığını göstericek mesela tarih sutun tarafında saat ise satır tarafında onayla diyeimage resimen basşıcak rezervasyonu bekletme resmini getirip sonra admin panelden onayladıkdan sonra rezervasyon edilemez butonunu getirecek yani myql de kaydı tutucak
Kullanıcı avatarı
greenegitim
Üye

Mesaj gönderen greenegitim »

php de hazır grid classlar var bunları inceleyebilirsin bir nevi otobüs bileti almak gibi seninki seçince pasif olacak bunu table ve hücrelere resim olarak getirebilirsin şarta bağlı farklı resimleri table'a yerleştirirmek gibi.
Mücadele güzelleştirir!
Kullanıcı avatarı
selman
Üye

Mesaj gönderen selman »

örnek felan varmı bildiğiniz ben tam istediğim tarzda bulamadımdayardımcı olurmusunuz
Kullanıcı avatarı
selman
Üye

Mesaj gönderen selman »

Öncelikle cevap yazma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkür ederim fakat benm istediğim tam aslında bu şekide
http://wmscripti.com/php-scriptler/sine ... ripti.html
bana uyuyır fakat benim burda yapamadğım A,B,C yerine saatlerin gelmesi 14:00,15:00gibi üsttarafadagünün tarihini bugünden başlamak üzere 15 günlük tarihi göstermesi yardımcı olursanız sevinirm Allah razı olsun
Kullanıcı avatarı
selman
Üye

Mesaj gönderen selman »

cevap verebilecek kimse yokmu