delphi for php kurulumunun delphiye etkisi

Web tabanlı uygulama geliştirme araçları(PHP, ASP vb...) ile ilgili konuları buraya yazabilirsiniz.
danaci
Üye

delphi for php kurulumunun delphiye etkisi

Mesaj gönderen danaci »

arkadaşlar delphi for php yi delphi 6 yuklu olan makınama kurduktan sonra delphi ile yapmış olduğum projelerin formlarını açamıyorum hata veriyor.
borlndmm.dll hatası veriyordu. Bende bu dosyanın yedeğini alarak delphiyi ve delphi for php yi yeniden kurdum. Bu yedeklediğim borlndmm.dll dosyasını hatadan sonra yerine kopyalama ma rağmen yine aynı hatayı veriyor.sonuçta delphi ve delphi for php ayrı klasorlerde kurulu durumda.
sizlerde bu gibi hatayla karşılaştınız mı yoksa kurulum yaparkenmi hata yapıyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.
deltas
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen deltas »

hocam 6-7 defa kurdum. bende hem delphi 7 hemde 2006 kurulu ancak o şekilde bi hata hiç almadım. kurulum sırasında bir hata yapıyorsunuzdur. aldığınız hatayıda tam yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.
Nice İnsanlar gördüm üstünde elbise yok;
Nice elbiseler gördüm içinde insan yok.
shadowmann
Üye

Mesaj gönderen shadowmann »

Hocam altta yazılanı bir denermisiniz?
Question:
Why does my program call for borlndmm.dll and/or cp3245mt.dll?

Answer:
borlndmm.dll and cp3245mt.dll are dynamic RTL DLLs. To statically link these files to your program so your program does not depend upon these, go to your project or compiler options page. Click on the linker tab and unclick the "Use dynamic RTL" option.
Her zaman bir vâmuk-i azra olur alem bu ya,
Nev-be-nev efsaneler peydâ olur alem bu ya,
Kabz u bast kıl tefekkür aleminde ey gönül,
Vakt-i sermânın sonu, vakt-i germân olur alem bu ya...
danaci
Üye

Mesaj gönderen danaci »

go to your project or compiler options page. Click on the linker tab and unclick the "Use dynamic RTL" option.

arkadaşlar d6 kullanıyorum ama project/option menusunde link tabında "Use dynamic RTL" option şeklinde bir seçenek yok
Bu durum versiyon farklılığından mı kaynaklanıyor acaba?