OnGuard :-(

Delphi'de kod yazma ile ilgili sorularınızı bu foruma yazabilirsiniz.
DotCom
Kıdemli Üye
İletişim:

OnGuard :-(

Mesaj gönderen DotCom »

Merhabalar , Siteden Turbo Power OnGuard ı indirdim. Delphi ye kurdum ve formuma ekleye biliyorum fakat eklemekden başka birşey yapamıyorum. çünkü nasıl kullanıldıgını bilmiyorum , onguard ı nasıl kullanacagımı açıklayıcı bir döküman veya program veya code var ise , yardımcı olursanız sewinirim.

birde zreport u deelphi ye eklemeyemedim. turbo power ı ekledim ama onuu ekleyemiyorum. şimdiden teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen mussimsek »

Merhaba,

Turbopower Examples kısmı içinde komple bir örnek var. Birkaç ufak tefek değişiklik ile kullanabilirsin. Tam yolu OnGuard\Examples\Delphi\RegDemo .

Kolay gelsin.
DotCom
Kıdemli Üye
İletişim:

Kusura Bakma Mustafa Abi ! Onguard hakkında !

Mesaj gönderen DotCom »

Mustafa abi delphiyi okadar da iyi bilmiyorum enazından şşimdilik. program yazıyorum bazı yerlere. ama bu onguard olayını ben çözemedim sanırım.
ben programıma şifreleme koymak istiyorum mesela programımı kopyaladıkların da çalışmıycak. ve makine formatlandıgında çalışmıycak hdd seri no degiştigindee yani. kullanıcı şşifreyi benden alıcak yeni bir kurulumda yani genarator ile ben üreticem numarayı.

onguard ı inceledim ama bir çözüm bulamadım. içindeeki regdemo yuda inceledim yine hiç birşey anlamadım. ne yapmak istedigini anlıyorum ama çok karışık geliyor.

sendeden ricam varsa kod olarak varsa programcık olarak böyle bişii yi nasıl yapacagımı anlatan bir döküman kod veya programcık yollarsan sewinirim. şiimdiden teşekkür ederim. kolay gelsin.