Hangi Dijital Fotoğraf Makinası?

Delphi'de kod yazma ile ilgili sorularınızı bu foruma yazabilirsiniz.

Hangi dijital fotoğraf makinasına sahipsiniz?

Anket 06 Eki 2004 10:43 tarihinde bitecek

Canon
6
17%
HP
4
11%
Sony
2
6%
Kodak
4
11%
Nikon
2
6%
Olympus
0
Oy yok
Orite
0
Oy yok
Diğer
6
17%
Mekanikten Vazgeçmem
0
Oy yok
Telefonumla foto çekebiliyorum
4
11%
Hiçbiri yok
8
22%

Toplam oy: 36

Misafir

SONY DSC-F717

Mesaj gönderen Misafir »

SONY DSC-F717 kullanan var mı :) Canon da güzeldir tabi de bu cihaz da harika... :D...Bu arada t610 içih ölen demeyin...T610 piyasaya çıkmış en iyi telefonlardan biri ve bu senenin yılın telefonu seçilen bir cihaz....Ayrıca k700 iyi bir seçim...Keşke daha fazla paramız olsada P900i alsak :).........

Canon hiç kullanmadım elbette iyi dir...Hemde en iyisidir ama Sony bu modeli...Süper....Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim... Ben bu fotoğraf makinesinin almamın ve tecrübelerimin sebebi....Genellikle herkes kullanıyor ama Üniversitede Diş Hekimliğinde insanların diş çekimlerinde, ağız çekimlerinde bu cihazı kullanıyorlar...Yani bana göre süper bir cihaz...Başka bir fotoğraf makinesinde böle bir kızılöteside görmedim 10x Zoom harika...İçerideki ışığa göre açılan otomatik flash saymassak flash bu arada gizli...üstünden otomatik açılıyor...vs...Bende 256 ram var üstünde...Fiyatı biraz pahalı olabilir ama olsun...Sonuçta evladiyelik bir cihaz....Tipi de mekanik Canonlara benziyor hani eskiden turistlerin elinde görürdük burnu uzun fotoğraf makinelerine :)
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen mussimsek »

bu sefer baya değişik sonuçlar çıktı :)

Peki alıpta hiç "nerden aldım şu aleti" diyen oldu mu? Uzak duralım onlardan.
Kullanıcı avatarı
naile
Admin

Mesaj gönderen naile »

sony ericson T610 nu fotoğraf makinası için alacaksanız lmayın derim :)
Misafir

selam

Mesaj gönderen Misafir »

Yinede Naile o boyuta göre ve çıkış tarihine göre çok iyi bir cihaz...Hem çok kullanışlı...Sadece bana göre tek eksiği Hafızası 20 30 mb da hafızası olsaydı süper olurdu ben daha yeni değiştidim 610 ama sadece hafızası için...34 midi chipseti bulunan tek telefon daha yeni nokia da 6230 da çıktı bu midi muhabbeti...:)

Telefon Top 10

1. Sony Ericsoon
2. Samsung
3. Nokia.

Vs. devam edip gidiyor yani...

Bir de türkiyede bmw mercedeste olduğu gibi nokia dada aynı tabir var...İyi satılıyor diye tutmuşlar bu iyi telefonların değerini düşürüyorlar...Nokia delisi herkes yani...Ama sen doğru karar vermissin....T610 almakla...Ha belki bende 10000 kere düştü bu cihaz yere ama hiç bir şey olmadı...Çok da sağlam...:)

Valla adminim Eğer Mustek Webcamları gibiyse kesinlikle alınmasın derim...Yani...Birde şu hızlı sistemin sattığı ürünler gayet iğrenç...haberiniz olsun...
Misafir

mege

Mesaj gönderen Misafir »

k 700 aldın mı ? aldıysan memnun musun ? teşekkür ? k700 <> s65 arasında kaldım. bu ikisinde de bas konuş yok üstelik. üff çok zor olcek.
Kullanıcı avatarı
mege
Admin
İletişim:

Re: mege

Mesaj gönderen mege »

mikrocu yazdı:k 700 aldın mı ? aldıysan memnun musun ? teşekkür ? k700 <> s65 arasında kaldım. bu ikisinde de bas konuş yok üstelik. üff çok zor olcek.
yok valla paraya kıyıp alamadım. hala eski yeşil ekran (hercule kartlı :)) sagem telefonumu kullanıyorum... parayı daha faideli işlere harcıyorum şu sıralar :)
.-.-.-.-.-.-.-. ^_^
P206
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen P206 »

Ya Arkadaşlar konu ceptelefonlarına kaymışken bende Siemens SX1 almayı düşünüyorum. Aranızda SX! alıp menun olmayan var mı? Özellikleri ve işletim sestemi açısından benim çok hoşuma gidiyor. Birde Nokia nın modelleri gibi herkesin elinde dolanmıyor (Bkz. 6600)
I love my car.
Blog Yaptık
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

i-mate diye bi alet gördüm.harika. ama boyutları büyük. gerçi onun için yapacağınız ödeme cebiniz de yeterince boş alan oluşturacaktır. :D
Kullanıcı avatarı
bobasturk
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen bobasturk »

bu cihazları alan pişman almayan bin pişman, cep telefonların fotoğraf çekenleri ekranında iyi göstermiyor, gösterenide çok pahalı araba alırsın.

bende minolta e220 2.0 pixel fotoğraf makinası vardı gayet güzel çekiyordu.

kolay gele
YeniCevizci
Üye

Mesaj gönderen YeniCevizci »

"Pretec" nasıl arkadaşlar? Kullanan oldu mu? Ucuz bir modelini almayı düşünüyorum da. Görüş bildirirseniz sevinirim.
mgulluoglu
Üye

Mesaj gönderen mgulluoglu »

Kodak 6330 3.1M pixel sesli *.mov formatında kayıt yapıyor. Fena değil 4-5 aydır kullanıyorum. Memnunum.
Kullanıcı avatarı
lazio
Moderator

Mesaj gönderen lazio »

merhaba,
bende siemens ST60 var, görüntü açısından sx1 ile pek farkı yok, ancak video çekim süresi az vede sessiz çekiyor. ayrıca memory kartı yok. :cry:
benim şimdiki favorim siemens S65 1.3 px, memory kartı var, bt var.
:lol:
neticede bu işin sonu yok, galiba ne kadar geç alırsak o kadar karlıyız.. :wink:
Resim

..::|YeşilMavi|::..