Delphi injector yapımı

Delphi'de kod yazma ile ilgili sorularınızı bu foruma yazabilirsiniz.
Kilitli
fabyanenst
Üye

Delphi injector yapımı

Mesaj gönderen fabyanenst »

merhaba arkadaslar ben delphi ile pek aram yok ben sizden bir injector yapmak için yardım almak istiyorum.
injectorun amacı oyuna dll yi injecte edicek.
oyun hangisi der iseniz (metin2)
Yardımcı olucak arkadaşları bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
G.Arkas
Üye
İletişim:

Re: Delphi injector yapımı

Mesaj gönderen G.Arkas »

Delphi ile pek arası olmayan birisi için yapılabilirliği çok güç olan bir şey istiyorsunuz. (Sizin için geçerli tabii ki) Ayrıca istediğiniz şey illegal bir şey. Oyuna dll enjekte edip ne yapacaksınız? O dll ne işe yarıyor? Truva atı mı? Process'te görünmeyen bir işlem mi olacak? Pek masum bir istek olmadığı için bu soruyu cevapsız bırakıyorum.
Resim
fabyanenst
Üye

Mesaj gönderen fabyanenst »

Hayır bu injector sadece bir hile açmaya yarıcak sizi bu düşünceleriniz için kınıyorum ayrıca bilgim olmayabilir olabilir kaynak kodlar ile yardım edildiği taktirde
yaparım siz kısaca (bilgim yok ama yorum yazarak post kasmak ve bilgili biri gibi gözükmek istiyorum.) diyosanız lütfen konuma yorum yazmayınız ;) !
Kullanıcı avatarı
unicorn64
Üye

Mesaj gönderen unicorn64 »

sorunuzun cevabı burada

özellikle
* Burası bir warez forum değildir. Asla warez, crack, serial isteklerinde bulunmayın. Bu tip istekler haber verilmeksizin silinecektir.

* 3. şahıslara zarar vermeye yönelik uygulama geliştirenlere (trojan, virus vb...) yardım edilmez. bu amaçla forumdan yardım talep etmek yasaktır. Aksi davranışta bulunanların üyeliği haber verilmeksizin silinir.
ve
* Forum Kurallarına uymak mecburidir. Bu kurallara uymadan forumdan faydalanamazsınız! Bu konuda özür, mazaret ve itiraz kabul etmiyoruz!
bölümleri derdinize deva olacaktır.

ha bu arada unutmadan
* Forumda nazik bir dil kullanın ve yeni kullanıcılara yardımcı olun. Küfür, hakaret, tehdit, sataşma, aşağılama, kişi haklarına saygısız içeriğe sahip mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
kısmını da es geçmeyin
bazen yükselmek için önce dibi görmek gerekir...

forumda soru sormadan önce bakılmalı bence
daha fazlası için...

yürümeyi öğrenmeden koşmaya çalışanlar için, tökezleyip düşmek kaçınılmazdır...

Resim
Kullanıcı avatarı
warder
Üye

Mesaj gönderen warder »

"post kasmak" kısmına gece gece şu saatte gülümsedim. Teşekkür ederim. :)
... Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
Mustafa Kemal Atatürk...
Kullanıcı avatarı
G.Arkas
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen G.Arkas »

fabyanenst yazdı:Hayır bu injector sadece bir hile açmaya yarıcak sizi bu düşünceleriniz için kınıyorum ayrıca bilgim olmayabilir olabilir kaynak kodlar ile yardım edildiği taktirde
yaparım siz kısaca (bilgim yok ama yorum yazarak post kasmak ve bilgili biri gibi gözükmek istiyorum.) diyosanız lütfen konuma yorum yazmayınız ;) !

Beni kınamana gerek yok. Kınasanda umurumda olmaz zaten :!: Sanki söylediğin (Hayır bu injector sadece bir hile açmaya yarıcak) çok masum bir şeymiş gibi göstermende pişkinliğin son noktası. "Kaynak kodları verildiği takdir de bende yaparım" demen apayrı bir facia zaten onu sen yapmış olmuyorsun :!: Programcılık mesleğini bu kadar hafife alman da saygısızlığını gösteriyor. Post kasma olayına gelince belli ki lise çağındasın. Birkaç virüslü paylaşım yapıp sohbet geyik muhabbet yapabileceğin bir foruma mı benziyor sence burası? Bura da cevap sayısı çok olana moderatörlük ya da süslü yazı veya imza izni verme gibi saçma sapan çocukça kurallar yoktur. Burası bir programlama forumudur. Ve burada ki insanlar sen oyununda skor yapacaksın diye illegal paylaşımlar yapmazlar. Yukarı da arkadaşın gönderdiği Forum Kuralları'nı okumaya üşenerek gelip burada bana cevap yazıyorsun aklınca.

Son olarak bilgi konusuna gelince; sana bir dll injector yazarım memory de execute edip process den gizleyebileceğin aynı zaman da antivirüsler tarafından yakalanmayacak ve oyunun shiled(güvenlik duvarına) yakalanmayacak derece de ileri seviye, hatta oyunun ana ekranında ayar penceresi ile aktif hale gelip sen elini sürmeden pc açık halde senin yerine karakter vs. kasacak şekilde, sende o kodlara geçip karşısından bakarsın hatta Delphi'yi açıp derleyemezsin bile. O yüzden insanları tanımadan yorum yapmamayı öğrenmelisin benden sana abi tavsiyesi. Bu forum da istediğin şeyleri rahatlıkla yapabilecek bir sürü arkadaş var. Delphi yi bilmiyorsan kaynak kodunu versem ne anlayacaksın :?: Nasıl yapacaksın :?:

Tartışmayı burada bitiyorum. Kısacası istediğin şey bu forumda paylaşılması yasak olan ve vicdanen de burada ki arkadaşların yardım etmek istemeyeceği bir şeydir.

Kolay gelsin...
Resim
Senat0r
Üye

Mesaj gönderen Senat0r »

Pek masum bir istek olmadığı aşikar.
gideceği limanı bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Kod: Tümünü seç

Delete from hayat where cins="çıkarcılar"
Kullanıcı avatarı
csunguray
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen csunguray »

Kimsenin kimseye fırça çekmeye hakkı yoktur. İmla kurallarına uymak da bir kuraldır. Kimseye fırça çekmeyelim, imla kurallarına daha özen gösterelim.
C. Sunguray
csunguray at netbilisim.kom
Net Bilişim Hizmetleri

Sıradan her programcı bilgisayarın anlayabileceği kodlar yazabilir.
Sadece iyi programcılar insanların da anlayabileceği kodlar yazarlar.
Martin Fowler (http://martinfowler.com/)
Kilitli