Merhabalar Programıma bir dosya gömmek ve bunu calıstırmak?

Delphi'de kod yazma ile ilgili sorularınızı bu foruma yazabilirsiniz.
fabyanenst
Üye

Merhabalar Programıma bir dosya gömmek ve bunu calıstırmak?

Mesaj gönderen fabyanenst »

Merhaba arkadaslar ben delphi neredeyse 1.5 ay oldu simdi ben form 1 de bi giriş bölümü yaptım veritaban ile. bu veritabanla giriş yaptıktan sorna form 2 acılıyor.
form 2 de metin2 adlı oyun tanıtım olmasın anlatmak amaclı button var ve metin2 giriş exesi var bu exeye ben hile dll lerimi gömdüm ve çalışıyor. form2 de bunun çalısmasını istiyorum ancak bircok kisi arastırsaydın dicek veyahutta vericek ancak dosya yolu sorucak benimki gizli olması lazım sadece form2 erişebilen button tıklayarak acıcak yani öyle winrar icinde olursa ne anlamı kaldı adam program girmeden direk o exeyi calıstırır oyuna girer hilesini catır cutur oynar. anlatmak istedigim inşallah
anlatabilmisimdir yardımcı olucak arkadaşlara simdiden cok teşekkür ederim.!
Kullanıcı avatarı
mrmarman
Üye
İletişim:

Re: Merhabalar Programıma bir dosya gömmek ve bunu calıstırm

Mesaj gönderen mrmarman »

fabyanenst yazdı:Merhaba arkadaslar ben delphi neredeyse 1.5 ay oldu simdi ben form 1 de bi giriş bölümü yaptım veritaban ile. bu veritabanla giriş yaptıktan sorna form 2 acılıyor.
form 2 de metin2 adlı oyun tanıtım olmasın anlatmak amaclı button var ve metin2 giriş exesi var bu exeye ben hile dll lerimi gömdüm ve çalışıyor. form2 de bunun çalısmasını istiyorum ancak bircok kisi arastırsaydın dicek veyahutta vericek ancak dosya yolu sorucak benimki gizli olması lazım sadece form2 erişebilen button tıklayarak acıcak yani öyle winrar icinde olursa ne anlamı kaldı adam program girmeden direk o exeyi calıstırır oyuna girer hilesini catır cutur oynar. anlatmak istedigim inşallah
anlatabilmisimdir yardımcı olucak arkadaşlara simdiden cok teşekkür ederim.!

(1) DLL'ler Resource olarak direkt Application'un EXE'sinde görünüyor olması lazım. Nasıl gizlediğiniz anlamadım.
(2) Gömdüğüm DLL'ler hiç görünmesin diyorsan bu linkte bir projemi paylaşmıştım incele istersen. Anlayabilirsen kullanırsın. Özetle yaptığı işlem, dilediğin dosyayı BYTE BYTE okuyarak bir Delphi UNIT'i haline getiriyor. Sen bu UNIT'i projene dahil ediyorsun. Kullanacağın zaman dinamik olarak ters işlem ile EXPORT edip kullanıp sonra da siliyorsun. :D Biraz komplike gelebilir.
Resim
Resim ....Resim