İnternet üstünden program nasıl satılır?

Delphi'de kod yazma ile ilgili sorularınızı bu foruma yazabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
greenegitim
Üye

Re: İnternet üstünden program satma hakkında

Mesaj gönderen greenegitim »

opencart kullanabilirsin.
Mücadele güzelleştirir!
Kullanıcı avatarı
greenegitim
Üye

Re: İnternet üstünden program nasıl satılır?

Mesaj gönderen greenegitim »

onları hiç incelemedim bilmiyorum ama opencarta indirilebilir ürünler seçeneği ve paypal, payu, kapıda ödeme, sanal post gibi ödeme seçenekleride mevcut youtubedan veya opencart forumlarından daha detaylı bilgi edinebilirsin yazdığın programın sonuçta her indirende çalışmıyor değilmi bir lisans v.s bir şey istiyordur. ödeme yaptıktan sonra download linkini yolla kurmasını sağla sitene uye olurken kullandığı mail hesabına serinumarasını yolla en basitinden böyle geliyor aklıma.
Mücadele güzelleştirir!
Kullanıcı avatarı
pasa_yasar
Üye

Mesaj gönderen pasa_yasar »

PAYU incele istersen
Kullanıcı avatarı
Battosai
Üye

Mesaj gönderen Battosai »

Herhalde program kırılmasını önleyemeyeceğini biliyorsundur. Bu kadar zahmete gerek yok. Kurguladığın yapı uygulanabilir ve sürdürülebilir değil. Program indirilebilir olsun. Kullanıcı programı inceledikten sonra beğenir ve satın almak isterse satış sayfasında işlemler tamamlandığında seri numarasını gönder. Ben kullanmadığım memnun kalmadığım programa niye para vereyim. Bu crack mevzusuna çok takılıyorsunuz. Programınıza kırılıcak kadar değer verilmişse bu sizin mutlu olmanız gereken bir şey. Kırılmaya değer olmayan bir yazılım zaten maddi olarak kazanç getirmez denebilir. Bizde zaten programa para veren yok. Eğer müşteri hizmeti vermediğiniz sattım bitti gibi bir yazılım ise malesef bizim ülkede satıştan kazanç elde etmeniz çok güç. Arkadaş çevrenizden yazılma para veren veya bağış yapan kişi var bir araştırın size fikir verecektir. :)
varyemez
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen varyemez »

XCART kullanmıştım bir aralar. Ödeme işleri için uygun. Ayrıca downloadable ürün de tanımlanabiliyor.