ilk kez karşılaştığım garip bi mantık hatası !

Delphi'de kod yazma ile ilgili sorularınızı bu foruma yazabilirsiniz.
notname
Üye

ilk kez karşılaştığım garip bi mantık hatası !

Mesaj gönderen notname »

merhaba arkadaşlar,

arkadaşlar yaptığım bir yazılım var program bende sorunsuzca calısıyor bazı apilere hook attım programımda. neyse arkadaşa programı gönderdim, ikimizdede windows 7 64 bit sistem var. arkadas programı calıstırdıgında program hata verio ama ben teamviewer ile bilgisayarına baglandıgımda program sorunsuzca calısıyor yada ben değil başkası teamviewer ile arkadaşın bilgisayarına bağlandığında gene sorunsuzca calısıyor. bunun mantıklı bi açıklaması varmıdır açıkcası çok merak ediyorum? :mrgreen: çözüm yolunu filan varsa gerçekten minnettar kalırım. delphi 7 kullanıyorum ve ilk kez böyle birşeyle karşılaştım bu yüzden cevabını bulamıyorum...

herkese iyi çalışmalar
Kullanıcı avatarı
greenegitim
Üye

Re: ilk kez karşılaştığım garip bi mantık hatası !

Mesaj gönderen greenegitim »

Ne programı yaptın çok merak ettim teamwiever la işgüzar bir komponent varda bizimi kandırıyor :mrgreen: :N)
Mücadele güzelleştirir!
notname
Üye

Mesaj gönderen notname »

greenegitim yazdı:Ne programı yaptın çok merak ettim teamwiever la işgüzar bir komponent varda bizimi kandırıyor :mrgreen: :N)
olabilirde :D api hooklamam gerekiodu. exitprocess'a hook attım benim pc dışında hiçbir pcde calısmıyor tabi birisi o makineye teamviewer ile bağlanmassa :mrgreen: :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
greenegitim
Üye

Mesaj gönderen greenegitim »

senin bilgisayardan bir şeyi copy paste yapmak gerekiyor ama neyi :mrgreen:
Mücadele güzelleştirir!
notname
Üye

Mesaj gönderen notname »

yalnız unutulmaması gerkeen bir nokta varki sadece ben değil bir başkası dahi teamviewer ile arkadaşın makineye bağlansa program sorunsuz çalışıyr :D teamviewerdaki muhabbet ne anlamadım ne özelligi var. baglanınca bi kaç yeri değiştirio sistemden belliki ama onlar ne? yada bende niye böyle bi problem yok :D
Kullanıcı avatarı
sabanakman
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen sabanakman »

TeamViewer, bağlantıyı hızlı sağlamak adına görsel temaları kapatmaktadır. Tabi bağlantı kesilince de bu görsellik geri gelmektedir. Aradaki bu farkı gözeterek üzerinde kafa yormanız gerekiyor gibi.
Şaban Şahin AKMAN

Mesaj gönderen notname »

oda aklıma geldi teamviewer ayarlarından herşeyi orjinal halinde bıraktım. değişen birşey yok biri baglanmış olsun pc'ye kodlar işlemeye başlıo :D baglantı yoksa çalışma yok böyle birşeyi yapmak istesen imkansz :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
sunye
Üye

Mesaj gönderen sunye »

konuyla bağlantılı değil ama teamviewer ile ilgili bende şöyle bir problem yaşamıştım. programı kendi bilgisayarımda compile edince 2 mb ama teamviewer ile bağlanıp compile edince 14 mb oluyor. ammyy yada showmypc de sorun çıkmıyor.
Bildiğim tek şey, hiç bir şey bilmediğim.
atillademirci12
Üye

Mesaj gönderen atillademirci12 »

sunye yazdı: 20 Oca 2012 11:07 konuyla bağlantılı değil ama teamviewer ile ilgili bende şöyle bir problem yaşamıştım. programı kendi bilgisayarımda compile edince 2 mb ama teamviewer ile bağlanıp compile edince 14 mb oluyor. ammyy yada showmypc de sorun çıkmıyor.
ammyy çok iyi program