Kimlik Paylaşım Sistemi

Delphi'de kod yazma ile ilgili sorularınızı bu foruma yazabilirsiniz.
xdelphix
Üye

Kimlik Paylaşım Sistemi

Mesaj gönderen xdelphix »

Merhaba arkadaşlar,
Forumu uzun uzun okudum.Biliyoruz ki kimlik paylaşım sistemi yeni bir sistemle kullanıcı adı ve şifre girilerek ve IP sınırlaması ile sorgulama yapılabiliyor.Şuan elimde kullanıcı adım şifrem mevcut.KPS nin kendi verdiği C# kodu ile sorgulama yapabiliyorum ancak o kadar konu gezdim o kadar kod araştırdım ne yaptıysam bir türlü delphi ile yapamadım malesef.Daha önce açılan konularda arkadaşlarımız bir çok paylaşımda bulunmuş çözümle ilgili ama sanırım hiç bir tanesi daha sonuca ulaşamadı.Eğer elinde bu sistemi delphi le çözebilen arkadaşlar varsa lütfen programı burda paylaşsın.Bu konu sanıyorumki bir çok kişi için şuan çok önemli tıpkı benim için olduğu gibi.Şuanda delphi versiyonu olmadığı için şöyle bir çözüm ürettim kendimce ancak delphide kendi uygulamanız içinde olması tabiki en iyisi.KPS nin verdiği C# kodunu soketlerle çalışan hale getirdim ve kendi delphi uygulamamı bu programla haberleştirdim.Delphiden C# 'a TC Kimlik gönderiyorum C# programı TC Kimliği arayıp sonucunu delphide yazdığım uygulamaya dönüyor.Umarım bunu direk delphi ile çözebilen bir arkadaşımız çıkar.İlginize şimdiden teşekkür ederim.

İyi Forumlar...