Captcha sorunu!!

Delphi'de kod yazma ile ilgili sorularınızı bu foruma yazabilirsiniz.
ikayhanlar130
Üye

Captcha sorunu!!

Mesaj gönderen ikayhanlar130 »

Arkadaşlar bir sitenin captcha kodlarını geçmek istiyorum yani otomatik olarak tıklatma filan yaptıracam ama kod sorununu geçemiyorum

http://www.oldschoolbux.com/image.php?

buradaki captcha kodunu geçmek istiyorum fakat yapamadım nasıl bir kod yazmalıyım

Birde sitede her yenilemede kod değişiyor...

YArdımlarınız için şimdide teşekkür ederim...
ikayhanlar130
Üye

Re: Captcha sorunu!!

Yardım edecek kimse yokmu!!!
mkysoft
Kıdemli Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mkysoft »

Yarısına kadar yazıp silmiştim. Vermiş olduğun linkdeki siteyi inceledim. Anladığım kadarıyla birilerinin şifrelerini kırmak istiyorsun. Bu nedenle cevap yazmamıştım. Bu forumda başkalarına zarar verebilecek uygulamalar yazmak, yazılmasına yardım etmek hoş karşılanmıyor.Ancak işine yarayacak bilgiler forumda mevcut, arama yapmanı öneririm.
ikayhanlar130
Üye

Yok kesinlikle birisinin şifresini kırmak gibi bi amacım yok sitedeki reklamlara otomatik tıklatmam gerekiyo o yüzden captchayı geçmem gerekiyo
ikayhanlar130
Üye

kardeş msnim akayhanlar@hotmail.com yardım edersen sevinirim kötü bi niyetim yok..
mkysoft
Kıdemli Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mkysoft »

daha önce tckimlik sisteminin captacha çözümleri vardı sitede onları incele öncelikle.
ikayhanlar130
Üye

mkysoft yazdı:daha önce tckimlik sisteminin captacha çözümleri vardı sitede onları incele öncelikle.

O konulara baktım fakat onu kaldırmışlar hukuki işlem olabilir diye ama ben bu siteyi nasıl yapacağımı hala çözemedim kodlarda çok kolay ve okunabilir şekilde

Yardımlarınızı bekliyorum
Jire
Üye

Mesaj gönderen Jire »

Captcha sadece insanların okuyabilip yazabileceği şeydir, o yüzden insanlar captcha sistemi koyar.
Delphi'de yaptığım Randomize işlemi gibi her yenileğinde değişir yani boşuna uğraşma diyebilirim.
Böyle siteleri çok gördüm, yarısından fazlası sahte ve sana paranı vermiyor.
Bir site üzerinde saatlerce çalışmamak istiyorsun ki bunu soruyorsun da Captcha sadece sen okuyabilirsin.
ikutluay
Üye

Mesaj gönderen ikutluay »

Jire yazdı:Captcha sadece insanların okuyabilip yazabileceği şeydir, o yüzden insanlar captcha sistemi koyar.
Delphi'de yaptığım Randomize işlemi gibi her yenileğinde değişir yani boşuna uğraşma diyebilirim.
Böyle siteleri çok gördüm, yarısından fazlası sahte ve sana paranı vermiyor.
Bir site üzerinde saatlerce çalışmamak istiyorsun ki bunu soruyorsun da Captcha sadece sen okuyabilirsin.
bizim arkadaşlar tıkla babam tıkladı. odeme gunu geldi. yok paypal den hesap açtır. yok biz direkt para odemiyozda senin adına reklam veriyoruz siten için bilmemne. tezgah olduğu konusunda haklısın..

Murat Dicle ye sorun koca google ne taklalar atıyor parasını kesmek için.
Kişi odur ki, koyar dünyada bir eser. Eseri olmayanın yerinde yeller eser./Muhammed Hadimi
http://www.ibrahimkutluay.net
http://www.ibrahimkutluay.net/blog
ikayhanlar130
Üye

Evet arkadaşlar bendede vardı o önyargılar.
08.10.2008 tarihi ile 6$ hesabıma yatmıştır isteyenlere msn üzerinden kanıt gösterilir.
Abby fine reader kullanarak captcha'yı okuttum ama Abby Fine Reader bütün captchaları okumuyor eğerki okutabilirsek anında ödeme yapan siteler var yani senin hesabını hiç kontrol etmiyorlar paranı istedikten 10 sn sonra paranı yolluyorlar ama oranın captcha sı çok karışık nese ilgilendiğiniz için tekrar sağolun.

Bu arada 6$ sadece 2 günde yapmıştım :D :D :D

Msn adresim: akayhanlar@hotmail.com
Konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum....
ikayhanlar130
Üye

Eğer ki ben böyle bi program yapabilirim derseniz gerçekten çok ama çok para kazanırız site kesinlikle ödüyor böyle bişi yapabilecek varsa lütfen benim msn adresimi eklesin

akayhanlar@hotmail.com
Jire
Üye

Mesaj gönderen Jire »

Bunu senden önce milyarlarca kişi düşünmüştür emin ol böyle bir program yapılsaydı, millet şuan zengin olurdu. Belki yapılmıştır ama sadece kendisi için kullanıyordur. Öyle bir şeyin halka açık şeyler olabileceğini düşünmüyorum.
Kullanıcı avatarı
bluekid
Kıdemli Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bluekid »

Biraz zihin egzersizi yapmak için yazıyorum
Captcha grafiklerine baktım harflerde deformasyon yok fakat döndürme ve üst üste binme yapılmış
her zaman 3 harf var
grafik aşındırılır
Siyah beyaz a çevrilir
Etiketleme ile harfler tespit edilir.
( Eğer harfler bir biri üzerine binmişse binen tek olarak bulunur bölmek için istatistiki dalavereler denemek lazım )
Harfler ayrıştırıldıktan sonra
her harf için pek çok örnek bulup momementleri hesaplanır
momentler karşılık harf den oluşan uzuuunca bir eğitim verisi oluşturulur.
Bu eğitim verisi kullanılarak YSA eğitilir. - yada başka bir ML metodu da kullanılabilir pek ala -
Bütün buncacıklar yapıldıktan sonra
Bir program yazılır program harfleri ayırıp YSA ya sorar oda eğitimine göre münasip bir cevap verir.

Kolay olmasada imkansız değil
umutcanster
Üye

Mesaj gönderen umutcanster »

Peki bu captcha resmini form1 e nasıl yerleştiriririz?
mkysoft
Kıdemli Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mkysoft »

@bluekid benim aklıma kenar tanıma algoritmaları gelmişti. harfleri dönüm noktalarına görede sınıflandırmak mümkün diye biliyorum. hatta metin sabit, font büyüklüğü sabit; fonttun aynısı bulunup her harf çıkarılır. daha sonra harfler derecelerle döndürülüp oturup oturmadığa bakılabilir. Sonuçta tamamen ters dönmüyor harfler. Gerçekten zaman harcanmak istenirse çözülebilir. Ama bu süreyi insanlık adına yada kendi adıma daha yararlı işlerde kullanmayı yeğlerim. Yıllar önce yaptığımız bir çalışma geldi aklıma: Nero 4.1 versiyonlardaydı o zaman. 2-3 kişi toplandık Nero'ya türkçe dil desteği yazıyoruz. Biz yazdıkça yeni versiyon çıkıyor ama yılmıyoruz hemen uyarluyoruz. O arada nero'ya mail attım dosyaları gönderdim, türkçesini yazıyoruz bir ücret istemiyoruz resmi olarak değerlendirin demiştim. Tam proje tamamlanmak üzereydiki nerodan yeni bir versiyon çıktı hemde türkçe destekli. Ama bizim çeviri değildi sanırım, çünkü bazı kelimer uymuyordu. Anlatmak istediğim uğraşıp durursun captachayı çözersin adamlar üzerine bir çizgi ekleyerek tüm emeklerini boşa çıkarabilirler.
Kilitli