Eğitim Seminerleri

Delphi'de kod yazma ile ilgili sorularınızı bu foruma yazabilirsiniz.
DotCom
Kıdemli Üye
İletişim:

Mesaj gönderen DotCom »

sevgili site yoneticilerimiz.

seminerlerden birine mutlaka gelicem ayrica VCD olayi içinde simdiden tesekkuru bir borc bilirim. bu bizim için elimizde çok büyük bir kaynak olucak.

Saygilar sevgiler...
mbt
Üye

Mesaj gönderen mbt »

Gerçekten yaptığınız iş takdire şayan. Sizin gibi insanlara Türkiye'nin ihtiyacı var.

CD'yi de iyi düşünmüşünüz. Şahsen ben de seminerlere sıcağı sıcağına katılmak ve sizlerle yüz yüze tanışmak isterdim ama maalesef İstanbul dışındaki bir vilayette bulunmaktayım. Ne yapalım cd ile idare ederiz.
Kullanıcı avatarı
muskut
Kıdemli Üye
İletişim:

Allah razı olsun

Mesaj gönderen muskut »

Selamun aleyküm,

Bu güzel çalışmanızdan dolayı Allah razı olsun. Birçok ihtiyaç sahibine imkanlar dahilinde en güzeli ile ulaşmayı hedefliyorsunuz. İnşallah bana da uyan günlerde ve bir aksilik olmaz ise Sakarya'dan geleceğim. Umarım herşey hayırlısı ile olur. Benden bir isteğiniz olursa elimden geleni yaparım...

Selam ve dua ile...
Kullanıcı avatarı
calvan
Üye

Mesaj gönderen calvan »

S.A.

inşallah bir aksilik olmaz ise bende katılacağım.
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen mussimsek »

Merhaba,

net katılımcı sayısı (ben geleceğim diyen) tam 10 kişi oldu. 2-3'te arkadaşımla geleceğim diyenlerin arkadaşlarını da sayarsak 12-13 civarı. İnşallah Pazar günü eğitimi yapıyoruz :D

Görüşmek üzere.
hacikisi
Üye

eğitim cd si

Mesaj gönderen hacikisi »

seminere katılmamız işimiz gereği imkansız malum izin durumları.. ancak sonuç cd sinden alırım.
Siz İman Etmedikçe Cennete Giremezsiniz. Birbirinizi Sevmedikçede İman Etmiş Olamazsınız.

Hz.Muhammed (S.A.V.)
Resim
Kullanıcı avatarı
şimal
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen şimal »

Merhabalar.... Aslında o kadar çok istiyorum ki... Naile abla ile gelecektim ama maalesef bu haftasonu uds sınavına giregim:(( Mumkun degil...

Naile abladan taze haberleri alirim inşallah...
ADNAN
Üye

Mesaj gönderen ADNAN »

Bende katılmak istiyorum. Gerekli açıklamalarınızı bekliyorum (Adres ve diğer).

Samimiyet ve özverileriniz için çok teşekkür ediyorum. Bu ve benzeri çalışmalarda size ALLAH tan kolaylık diliyorum.

Görüşmek dileğiyle....
Kullanıcı avatarı
fahrettin
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen fahrettin »

Adres ve hatta kroki bilgileri bu mesajın ilk sayfalarında verildi. Oradan alabilirsiniz....
selm@n
Kıdemli Üye
İletişim:

Mesaj gönderen selm@n »

adnan bey;

bu linkte aradığınız tüm bilgiler mevcut
viewtopic.php?t=1997&postdays=0&postorder=asc&start=15
oguzozturk74
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen oguzozturk74 »

SA

Ben Mersin den yazıyorum. Öncelikle böyle bir organizasyon için emeği geçen bütün arkadaşlardan Allah razı olsun. Böyle ayağıma gelen fırsatı da değerlendirmek istiyorum. Allah izin verirse 11 Nisan Object Pascal ve 25 Nisan İleri Pascal kurslarına katılacağım.

Asıl mesleğim inşaat müh. ve Delphi ile programcılığa yeni başladım. Benim İstanbul lu arkadaşlardan bir isteğim var;
Malum bu iki kurs arasında 2 haftalık bir ara var. Mersin de İstanbul a pek yakın sayılmaz. Bu yüzden 2 hafta boyunca İstanbul da kalmak istiyorum.(Kalacak yeri bulurum.) Bu 2 haftalık süre zarfında eğer yardımcı olabilecek bir arkadaş olursa, staj şeklinde, Delphi üzerine çıraklık yapabileceğim bir yer arıyorum. Şu an maddi durumum iyi değil bunun için herhangi bir bedel ödeyemem, ama onun yerine hertürlü İngilizce konusunda yardımcı olabilirim. (Ukalalık gibi algılamayın; toplam 2.5 İngiltere ve Abd de kaldım, ve ayrıca itü inşaatın İngilizce bölümünü bitirdim.ingilizcem iyidir.)
Nebiliyim başka yapabileceğim bir şeyler olursa, yaparım. İlgili olabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Saygılar,
Oğuz Öztürk.
anafor
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen anafor »

S.A.

Ben istanbulluyum. Seminerlerinize katılmak istiyorum.

Teşekkür ederim.
Mehmet Özekinci
Kullanıcı avatarı
fahrettin
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen fahrettin »

AS,
bekleriz....
Pardon daha dogrusu diger arkadaslar beklerler :)
Şaka bir yana dün çıkan acil iş amaçlı kısa bir Almanya seyahatim olacagi için Pazar günü sizlerle birlikte olamayacagım. Fakat eğitim hazırlıkları tüm hızı ile devam ediyor. Benim katılımım dışında hiç bir aksilik yok...

Kolay gelsin....
cebeser
Üye

Mesaj gönderen cebeser »

aksilik çıkmazsa ki inşallah çıkmaz bende geliyorum. Allah muvaffak etsin!
CE
Kullanıcı avatarı
hark
Üye

bekleyin!! bende geliyom

Mesaj gönderen hark »

SA

bu organizasyan icin emek sarfeden herkese tesekur ederim (evet aslinda ederim ama nasil bir tesekur bu incelik altinda ezilmekten kurtarir beni bilemiyorum gelemeyecek olanlari bile dusunup vcd olayinin dusunulmesi tokun aci dusunmesi bu olsa gerek)
Allah razi olsun..
mustafa abi yaz benide :wink: