Eğitim Seminerleri

Delphi'de kod yazma ile ilgili sorularınızı bu foruma yazabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
naile
Admin

Mesaj gönderen naile »

Yani biran eğitim iptal diye ödüm koptu valla :shock: 40 yılın başı gelecek oluruz o da yattı diye düşündüm :(

mege, şeker sözüm benim önceden vardı onu getirmem farz zaten :lol:
Kullanıcı avatarı
şimal
Kıdemli Üye

peki gelemiyenler :(

Mesaj gönderen şimal »

O kadar çok isterdim ki ama haftasonları kursa gidiyorum...
Naile abla yol arkadaşı olmam için çok ısrar etti ama maalesef......
Ben gelemiyecem ama çok bol slmlarımı Naile abla ile gönderiyorum.

Fahrettin Bey bana çikolata varmı? :oops:
Yoksa gelmeyene yok mu? :D

Herkese iyi çalışmalar....
Kullanıcı avatarı
TRSoft
Kıdemli Üye
İletişim:

Mesaj gönderen TRSoft »

Arkadaşlar bende geliyorum. Bileti ayırttım yarın sabah alacağım. İnşallah tarifler üzerine bulabilirim. :oops:
İlimle geçen bir gece,
ibadetle geçen bin geceden hayırlıdır.
HZ. MUHAMMED (S.A.)
unalaygun
Üye

abiler

Mesaj gönderen unalaygun »

Patronumuz çinde bulunan fuar nedeniyle bugün çine uçtu ve bir sürü pis iş bana kaldı.Ve pazar günü yeniden kurulacak bir server var ve şuna yanıyorum ki bu seminerler herkesten çok bana lazım ve ben bunları herkesten çok beklerken ve çok iyui bir pascal temeli sahip olmayan biri olarak tek tesellim siz abilerimin bu seminerleri cdye çekmesi cumartesi akşamından başlayacağım ve yaklaşık yapcağım işlemler bir ana makine üzerine activedirectory kullanıcı tanımlamaları ve ayarları server üzerind exchange isa ve gold programlarının kurulumu ve 30 clientın Konfigürasyonu akşamdan başlayacağım 7:30 itibariyle sabaha bitirebilirsem yada kalkabilirsem insallah sizinleyim herkese selamlar ...

:(
Çok üzgünüm
derviş
DotCom
Kıdemli Üye
İletişim:

Mesaj gönderen DotCom »

@unalaygun

Windows 2000 Server üzerine Active Directory kurulumu itina ile yaklaşık 2.5 saat`de yapılır. Ben nasıl olsa işlerim dolayısıyla seminere katılamıyorum yola cargo ile izmire ben hallederim kardeşim sen üzülme :p

Pardon kullanıcı tanımlamaları ve group policy konfigrasyonunu unutmuşum oda yaklaşık yarım saat toplam 3 saatlik işin var...

Sana Kolay Gelsin...
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen mussimsek »

Merhaba,

dün semineri yaptık arkadaşlar. Katılım, ortam çok iyiydi. Keyifli ve bol yemeli pardon çok faydalı bir eğitim oldu :)

- Haftalardır büyük gayretle çalışıp, bize sunum yapan Hüseyin kardeşime,
- Bize her türlü teknik imkanı ve yeri sağlayan sponsorumuz Ramsnet'e ve şahsında Fahrettin abiye,
- Bizi kırmayıp konyalardan kalkıp gelen Naile kardeşime,
- Katılan tüm arkadaşlara, özellikle zahmet edip uzak illerden gelenlere teşekkür ederim.

Resimleri bu akşam koyacağım inşallah. Bu arada bu sefer ekran görüntülerini program ile aldık. Görüntü çok iyi, hazır olunca detayları ve kimlerden temin edebileceğinizi yazacağım.

İyi günler.
selm@n
Kıdemli Üye
İletişim:

Mesaj gönderen selm@n »

SelamunAleykum Arkadaşlar.

2. Seminer'de ilki gibi güzeldi.katılım,ortam ikramlar :oops:
Eğitimi veren Hüseyin hocama , bize şirketini açan fahrettin abiye
ve katılan tüm delphiturkiye üyelerine teşekkür ederim..
Kullanıcı avatarı
mege
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen mege »

Admin yazdı:dün semineri yaptık arkadaşlar. Katılım, ortam çok iyiydi. Keyifli ve bol yemeli pardon çok faydalı bir eğitim oldu :)
tüh kaçırdık canım yemekleri pardon eğitimi :)
ne yazıkkı son dakika işlerinden dolayı pazar gelemedim.artık önümüzdeki eğitime, bu ara herkesin eline sağlık. ramsnetinde kesesine bereket :)
Kullanıcı avatarı
rsimsek
Admin

Mesaj gönderen rsimsek »

Mustafa'nın dediği gibi çok keyifli bir ziyafet oldu:) pardon eğitim oldu. Yer temini ve diğer gayretleri için Sponsorumuz RamsNet e ve şahsı gayretleri için Fahrettin beye çok teşekkürler. Ayrıca Konya'dan, Sakarya'dan, Kayseri'den, Mersin'den gelen ve tüm katılan diğer arkadaşlara da teşekkür ederim.

Yeni bir ziyafette pardon:) etkinlikte buluşmak dileklerimle...

Adnan hocam (Kuri_TLJ) yine ektin bizi, eksikliğin bariz bir şekilde hissedilmeye devam ediyor.. bilgilerine...
Bilgiyi paylaşarak artıralım! Hayatı kolaylaştıralım!!
unalaygun
Üye

elcevap

Mesaj gönderen unalaygun »

sevgili m4st3rmus kardeşim iyi güzel yani lafı sokmuşun gediğe taşı koymaya çalışmışsın peki şimdi sana şunu sormak istiyorum server kurup herşeyini clientların işletim sistemi ayrıyeten bunların domaini katılması exchangede tek tek mail hesaplarının açılması ve isa için clientlarının ayarlaması her biri 5 dakika sürseki bazılarının işletim sistemleri yok yada xp ye yükseltilecek 30 makinenin 30*5 =2,5 saat 5 dakika göze alındığında her neyse zaten çokda problem etmiyorum soylediklerinizi ama su var ki foruma katılalı çok olmadı ama geldiğim ilk günden bu yana seineri canla başla bekleyen ben ve eğer ben buraya maruzatımı bildirip neden gelemeyeceğimi soylemesem siz beim katılıpkatılmayacağımı bile bilmeyeceksiniz BELKİ ama hani biz insanız ya abiler gelemeyebilirim sundan sundan ötürü kusurama bakmayın yetişebilirsem insaallah gelcem demişim sen bana kızıyosun bir 2.cisi kardeş sence müsait olmasam neden gelmeyeyim sadece bir neden soyle bu kadar merakla sorular sorup ogrenmee yeni insanlar tanımaya ve kendimi geliştirme ortamına neden katılmayayım neyse yine senden ve tüm forumdaki arkadaşlardan üzür diliyorum insanları kırmak kolay kazanmak zordur.....İNŞALLAH KİMSEYİ KIRMADIM...
S.A
derviş
Kullanıcı avatarı
şimal
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen şimal »

Hani fotograflar :))
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Re: elcevap

unalaygun yazdı:sevgili m4st3rmus kardeşim iyi güzel yani lafı sokmuşun gediğe taşı koymaya çalışmışsın
Merhaba,

lütfen gereksiz tartışmalara girmeyelim, rica ediyorum. Kapatalım bu konuyu, m4.. lütfen sen de cevap verip olayı budaklandırma.

Şu güzel pazar gününden sonra, pazartesiye böyle başlamayım :roll:

Kolay gelsin.
En son mussimsek tarafından 12 Nis 2004 09:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

betty_tr yazdı:Hani fotograflar :))
bu akşam koyacağım inşallah.
Kullanıcı avatarı
gkimirti
Admin

Mesaj gönderen gkimirti »

guzel bir etkinlik ve sohbet ortamı daha gerceklestirdik
Ben de oncelikle katılımda bulunan arkadaslara tesekkur etmek istiyorum
ardıından sponsorumuz rams.net huseyin kardese ve adminimize,
siz katılımda bulunan arkadaslar olmasanız bu egitimler olmayacak bunu oncelikle bilin
Bunun bana olan faydasına gelince;
okulda iken bilmedigim seyleri bile anlatmaya calısırdım anlatırken ogrenirdim,benim kafam bu sekilde programlanmıs
yani bir seyleri anlatmak bana biraz daha guc katıyor.
artı herkes ten alacagımız ufak hisseler var bazen hic ummadıgın bir olaydan bir netice cıkartıp hayat felsefene ekledigin oluyor. Olaylara ve Kisilere , bundan alacagım biseyler olabilir seklinde yaklasmak her zaman kazanclı bence...
neyse fazla uzatmayayım :)
iki hafta sonra gorusmek uzere...
ÜŞENME,ERTELEME,VAZGEÇME
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

gkimirti yazdı:okulda iken bilmedigim seyleri bile anlatmaya calısırdım anlatırken ogrenirdim,benim kafam bu sekilde programlanmıs
biliyordum, böyle birşey olduğunu biliyordum :lol: