programa dosya gömme

Delphi'de kod yazma ile ilgili sorularınızı bu foruma yazabilirsiniz.
CpS
Üye

Mesaj gönderen CpS »

Hüsayin Bey sizin yazdıklarınızdan hiç zevk almıyorum. Delphi turkiyeye Üye olma nedenim Adminlerin çok güzel yazılarından ve Hoş bi bilgi merkezi olmasından kaynaklanıyor.. Daha ilk başlık yazdım siz sorunuma Çareden uzak Gereksiz şeyler yazdınız hatta. Alaylı tavırlar sergilediniz. Bu yüzden yazılarını sevmiyorum. sadece paylaşmak istedim...
Kullanıcı avatarı
husonet
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen husonet »

CpS yazdı:Hüsayin Bey sizin yazdıklarınızdan hiç zevk almıyorum. Delphi turkiyeye Üye olma nedenim Adminlerin çok güzel yazılarından ve Hoş bi bilgi merkezi olmasından kaynaklanıyor.. Daha ilk başlık yazdım siz sorunuma Çareden uzak Gereksiz şeyler yazdınız hatta. Alaylı tavırlar sergilediniz. Bu yüzden yazılarını sevmiyorum. sadece paylaşmak istedim...
Merhaba beğenmek zorunda değilsiniz kimse beğensin diye de cevap yazmıyorum cevaplarımı okumadan geçebilirsiniz...

Ayrıca uzun zamandır yazmıyorum neden böyle bir şeye ihtiyac duydun?

Gazete manşetleri
* DİKKAT :Lütfen forum kurallarını okuyalım ve uyalım...!
* Warez,crack vs. paylaşımı kesinlikle yasaktır.
Kullanıcı avatarı
mege
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen mege »

sayın @cPs ne tür yazılardan zevk aldığınızı bilmiyorum ama delphi konusunda @husonet beyin cevaplarını bizler zevkle takip ediyoruz. gereksiz tartışmalara girmeyelim lütfen.
iyi akşamlar
.-.-.-.-.-.-.-. ^_^
abdulkadir
Kıdemli Üye
İletişim:

Mesaj gönderen abdulkadir »

@CpS
Allaha şükür.. :lol: :D
:lol: :D ilk defa hüseyinin yazdılarını begenmeyin biri çıktı.. :lol: :D
hatırlatayım Toplam 1972 kayıtlı kullanıcı var .

hüseyinin yazdıkların zevkle okuyor ve takdir ediyorum.
Fikirleri Aktar
Kaynakları Dagıt
Ve
Yoldan Çekil
http://www.Leventler.com.tr
DotCom
Kıdemli Üye
İletişim:

Mesaj gönderen DotCom »

CpS yazdı:Hüsayin Bey sizin yazdıklarınızdan hiç zevk almıyorum. Delphi turkiyeye Üye olma nedenim Adminlerin çok güzel yazılarından ve Hoş bi bilgi merkezi olmasından kaynaklanıyor.. Daha ilk başlık yazdım siz sorunuma Çareden uzak Gereksiz şeyler yazdınız hatta. Alaylı tavırlar sergilediniz. Bu yüzden yazılarını sevmiyorum. sadece paylaşmak istedim...
aaaa arkadaşlar yapmayın ama , @CpS haklı , onu eylendirip , güldürmek ve problemini en kısa süre içerisinde çözmek zorundayız. Bunun için para almıyomuyuz ,

onun istediği soruya onun istediği cevabı , ve anında kesin net ve açıklayıcı olarak vermek ZORUNDAYIZ. hatta Cps için forum kurallarınada yeni kurallar eklenmesinide tawsiye ediyorum ,

Tek problem CpS nin nelerden hoşlandıgını bilmiyoruz. Eğer bize lütfedip hobi , fobi ve sorunlarını iletirse daha iyi olur bizim açımızdan.

Kolay Gelsin.
fduman
Moderator

Mesaj gönderen fduman »

:lol:
fduman
Moderator

Mesaj gönderen fduman »

Merak edip arkadaşın gocunduğu mesaja baktım da.. :D

viewtopic.php?t=9988&highlight=

Güldüm akşam akşam. :D

Bu kadar alıngan olmayın :!:
Kullanıcı avatarı
selman
Üye

Mesaj gönderen selman »

selam
gerçeten Hüseyin abinin mesajlarını gerçekten büyük bir özveri ile takip ediyorum hatta bir seferin bir soru sormuştum .Allah razı olsun Hüseyin abimden kendi proğramın komple untini forma atmıştı.Çok .tşkederiz,Hüseyin abi.
Kullanıcı avatarı
vedatkaba
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen vedatkaba »

Ben şahsen hüseyin abimle guru duyoyorum...Bana da çok faydası olmuştur.Hakkını helal etsin.artı siz de bir foruma üye olduğunuzun farkına vararak üzerinize düşen sorumluluğu yapmış olsaydınız kimse sizi uyarmazdı.Bence ilk önce insanları eleştirmek yerine aynaya bakın kendinizi eleştirin.

Çünkü herkes programcı olamaz özveridir,emektir ve en önemlisi sabırdır.
Kamil odur ki; koya dünyada bir eser,
Eseri olmayanın, yerinde yeller eser.

Kullanıcı avatarı
aslangeri
Moderator
İletişim:

Mesaj gönderen aslangeri »

s.a.
yapmayın arkadaşlar ya.
sevgi, saygı, kardeşlik barış
:alsana: :duvar: :boks:
Duyduğun Şeylerin Söylediklerim Olduğuna Eminim Ama
Anladığın Şeylerin Anlatmak İstediklerim Olduğuna Emin Değilim
CpS
Üye

Mesaj gönderen CpS »

Arkadaşlar yapmayın. benim demek istediğim yanlış anlaşıldı ama neyse. Tabikide siz Adminsiniz ve kıdemli üyelersiniz. Siz daha iyi tanıyorsunuz. KAbul ediyorum yanılmışım o zaman. Ama Türkiyenin bi Delphi Merkezinin Yöneticilerinin Özellikle Dotcom'un Bir üyeye karşı herhengi bi yorumda bu şekilde cvp vermesi Normalse benim hiç bişi deme hakkım yok.
Tekrar hatırlatıyorum ÖZür dilerim Hüseyin Beyden ama Bu şekilde Tüm adminlerden böyle bi cvp almak istemezdim.

Ben bi üyeyim ve Dotcom 'un Alay Ürünü değilim.
Kullanıcı avatarı
fahrettin
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen fahrettin »

bir suredir sehir disindaydim konuyu simdi gordum... Ama gelen tepkilere ben hic sasirmadim acikcasi....
Buradaki amacimizi biliyorsunuz bilgiyi paylaşmak.... Bunun icin de bir cok arkadasimiz cok fedakarca emek veriyor... Hüseyin de bunların başında gelenlerdendir. 2200 den fazla mesaj atarak elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışmaktadır. Bu anlamda foruma destek konusunda temel taşlardan birini bu şekilde itham ile rencide etmeye ve de belki de onu kusturmeye kimsenin hakkı olamaz... Bu forumu ayakta tutmak icin cok caba sarfediliyor... Temel taşları birer birer kusturerek varılabilecek yer bellidir...
Aynı çıkışı bana yapsaydınız bundan sonraki ilk mesajı yazmaya elimin daha tembel davranacağını biliyorum... Vaktinde yaşadık çünkü bu tür durumları ve forumu ciddi olarak kapatmayı bile düşünük...
Bu ani cikisa anlam veremedim ama en azindan ozur dilemis olmanız ile bu gereksiz cikisinizdaki hatanizi farkettginizi umuyorum....
CpS yazdı:Daha ilk başlık yazdım siz sorunuma Çareden uzak Gereksiz şeyler yazdınız hatta. Alaylı tavırlar sergilediniz. Bu yüzden yazılarını sevmiyorum.
Ayrica sizden ricam onyarginizi bir kenara bırakmanızdır. 1 mesaj ile bir kişiyi komple silmek dogru olamaz...
* http://www.fahrettin.org Manzara Fotoğraflarım... :)
* http://delphiturkiye.gunduz.info Seminerler... ;)
* http://www.hakmar.com.tr Kalite bir haktır... 8)
aLonE CoDeR
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen aLonE CoDeR »

Konu neden uzatılıyor anlayamadım, eleştriye açık olmak gerek..Keza düşünceler belli sınırlar dahilinde açıkça beyan edilebilmeli..Bu platformun özelliği de bu değil mi zaten?
Kullanıcı avatarı
fahrettin
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen fahrettin »

bLue aLonE yazdı:Konu neden uzatılıyor anlayamadım, eleştriye açık olmak gerek..Keza düşünceler belli sınırlar dahilinde açıkça beyan edilebilmeli..Bu platformun özelliği de bu değil mi zaten?
Benim uzatma sebebim bu forumun ayakta durmasını istememdir.... Ayrıca burası bir tartışma forumu değil bilgiyi paylaşma forumudur...
Bu platformada yıkıcı eleştiriye ben şahsen musade etmem çünkü yıkmaktan başka bir işe yaramıyor...
Kibarca yapılan yapıcı eleştiriler olduğunda bunu herkes baştacı yapıyor zaten...

Burada yapılan ise yapıcı bir eleştiri değil... Gerçi sağolsun arkadaş özür dilemiş fakat ben konunun farklı bir boyutuna dikkat çekmek istedim... Benzer durumlarin şevk kırıcı olduğunu tecrübe ile bildiğim için bu yıkıcı boyutuna dikkat eçkmek istedim.....
* http://www.fahrettin.org Manzara Fotoğraflarım... :)
* http://delphiturkiye.gunduz.info Seminerler... ;)
* http://www.hakmar.com.tr Kalite bir haktır... 8)
aLonE CoDeR
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen aLonE CoDeR »

Evet katılıyorum size, cümle içinde "belli sınırlar içinde" ifadesini kullandım, bu da sizin de belirttiğiniz gibi yapıcı eleştiri mahiyetindedir.Ancak şevkin kırılması konusunda maalesef size katılmıyorum, bu tür şeyler özellikle forum yöneticilerinin şevkini kırmamalı.Muhalefet (temsilde hata olmaz) eleştiriyor diye hükümetin ülke adına birşeyler yapmaması gibi birşey sanırım :)
Kolay gelsin.