cxgrid Hakkında

Yazdığınız makaleleri ve üyelerimizin işine yarayacağını düşündüğünüz kodlarınızı gönderebilirsiniz. Bu foruma soru sormayın!
Kullanıcı avatarı
mkaderoglu
Üye
İletişim:

cxgrid Hakkında

Mesaj gönderen mkaderoglu »

Bu mesajı nereye yazacağımı bilemedim o yüzden hatalı olduysa kusura bakmayın. Ben devexpress bileşenlerinin lisanslı bi kullanıcısıyım. Bu güne kadar bir çok sorunumu sitelerindeki destek bölümünde çözdüm. Benim için değerli olan bir kaç başlığıda sizlerle paylaşmak istedim.

• Şarta Bağlı Style
    Sütun Başlıklarını Döndürmek
    Özellikleri Veri Tabanında Tutmak
    Manuel Filitreleme
    Lookup Combobox Focus Table
    Hücreye Image Eklemek
    Hücreleri Birleştirmek
    Hareketli Bakiye
    Gruptan Expand Button Gizleme
    Grubun İçini Tamamen Seçmek
    Grubu Tamamen Açmak
    Gridin Border Color
    Grid Özelliklerini Kaydetme
    Çok Sütunlu Sıralama
http://rapidshare.com/files/77268887/Cx ... 05_nda.rar

Bu listelediğim başlıklarla ilgili örnek programları bi rar dosyasında topladım. umarım işinize yarar. (Örneklerde devexpressin kendi tablolarına bağlanmaya çalışır. Eğer bilgisayarınızda bu tablolar yüklü değilse kodlarla idare edin)[/url][/list]
Hayat öldüğünde diplomanı alacağın bir okuldur. Önemli olan doğru hocaları bulmak.
akuyumcu63
Üye

Re: cxgrid Hakkında

Mesaj gönderen akuyumcu63 »

merhaba
Hareketli bakiye örneğini uygulamaya çalıştım. hep şu hatayı aldım. acaba bu hata neden kaynaklanıyordur. örnekteki her şeyi birebir uyguladım. yardımcı olabilirmisiniz.

hata mesajı;
Project FLOYNTM.exe raised exception class EAccessViolation with message 'Access violation at address 009603FA in module 'FLOYNTM.exe'. Read of address 0000007C'. Process stopped. Use Step or Run to continue.
İsteyen, yapabildiğinden daha fazlasını yapar.
Kullanıcı avatarı
KOROGLUCW
Üye
İletişim:

Re: cxgrid Hakkında

Mesaj gönderen KOROGLUCW »

Merhaba bu dosyayı tekrardan upload edebilirmisiniz?
Rica etsem;
VeSSeLaM.
En iyi Sistem fişi çekilmiş Sistem'dir.
Cyber-Warrior.org/K@R@GLU