EMS SQL Manager ' da bir sorun var.

Firebird ve Interbase veritabanları ve SQL komutlarıyla ilgli sorularınızı sorabilirsiniz. Delphi tarafındaki sorularınızı lütfen Programlama forumunda sorunuz.
palandoken
Üye

EMS SQL Manager ' da bir sorun var.

Mesaj gönderen palandoken »

Arkadaşlar merhaba,
Firebird veritabanı için yönetim aracı olarak EMS SQL Manager 2005 Lite for Interbase/Firebird kullanıyorum.SQL Manager, evimdeki bilgisayarımda tablolarımın hepsini olması gerektiği gibi gösterirken iş yerimdeki bilgisayar 2 tane trigger hariç hiçbirşey göstermiyor.Halbuki veri tabanında 20 den fazla tablo , trigger,generator vs. var. SQL manager ' i , Firebird' ü , gds32.dll ' yi sildim yeniden kurdum.Ama değişen birşey olmadı.Sorun ne olabilir.

Teşekkürler...
akıllanma , aklını başına toplama , toparlanma , kendisini derleme bu dünyaya ait bir vazife.
ahirette nasıl olsa aklın başına gelecek.
palandoken
Üye

Re: EMS SQL Manager ' da bir sorun var.

Evet dediğin gibi EMS'nin 2008 versiyonunu kurup denedim ve herşey normale döndü.Teşekkür ederim.
akıllanma , aklını başına toplama , toparlanma , kendisini derleme bu dünyaya ait bir vazife.
Kullanıcı avatarı
CiTiZEN
Üye

Mesaj gönderen CiTiZEN »

palandoken yazdı:Evet dediğin gibi EMS'nin 2008 versiyonunu kurup denedim ve herşey normale döndü.Teşekkür ederim.
EMS 2008 in linki warmıdır hocam verebilirseniz sevinirim.
Kolay Gelsin..
UWESIS CORPORATION
Kullanıcı avatarı
CiTiZEN
Üye

Mesaj gönderen CiTiZEN »

Ben bir tane buldum lazım olan olursa link:
http://www.sqlmanager.net/en/products/m ... load/5/769
UWESIS CORPORATION
palandoken
Üye

Arkadaşlar ben bu sorunu halen daha çözemedim.EMS'nin 2008 versiyonununda bir sorun yok ama oda demo.2005 versiyonunu çalıştırmak istiyorum.Evimdeki ve işyerimdeki bilgisayarların ikisindede xp profesyonel yüklü.Acaba service pack sürümü ile ilgili olabilir mi?Bu sorunu nasıl çözücem?
Kullanıcı avatarı
Fatih!
Kıdemli Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Fatih! »

Karakter sorunu olabilir. Türkçe karakterler sorun verebilir. 2008'i sitesinden indirebilirsiniz. Veritabanı boyutu 100 MB'yi geçmiyorsa işinizi görür.