Youtube Download Alternatif (Kaynak Kodları ve bilgilerle)

Paket programlarınızın tanıtımını bu forumda yapabilirsiniz. Bu foruma soru sormayın!
burhanbarakli
Üye
İletişim:

Youtube Download Alternatif (Kaynak Kodları ve bilgilerle)

Mesaj gönderen burhanbarakli »

Youtube-DL programını kullanan bilir, mükemmel bir youtube indirici programıdır. Program için arayüz yazdım. Ara sıra güncellemeleri yapacağım. Şimdilik sadece video ve mp3 indirilebilir. Biraz incelerseniz değişik formatlarda birleştirmelerde yapılabilir. İstediğiniz video formatı ve audio formatını birleştirebilirsiniz. Youtube linkini kopyalayın, video yada mp3 seçeneğinden birini seçin. PASTE and START butonuna basmanız yeterlidir. Eğer mp3 kaydedecekseniz YDE.exe klasörünün bulunduğu yerde ffmpeg'in programları ve youtube-dl.exe programı gereklidir. Ben tüm klasörü ve source kodu paylaşıyorum. ffmpeg ve diğer programlar içerisinde var.

İstenirse tek link kopyalayarak indirme yapılabilir, istenirse uygulama klasörünün içine bir txt dosyasına link veya linkler alt alta yapıştırılır ve indirme butonuna tıklanır.

Güncelleme: 19.05.2016 -> Update bölümü eklendi. Programda ara sıra güncellemeler yapıyorum. Update var ise uyarı verecek. Update nasıl yapılabilir bir alternatif. Bu forumdaki birinin kodları ile yaptım. Teşekkürler. Süper yapmış. Ben kendime göre güncelledim.
Güncelleme: 16.05.2016 -> Türkçe Dil Desteği eklendi. (Component Tarama işlemleri nasıl gerçekleştirilebilir. Öğrenilebilir.)
Güncelleme: 15.05.2016 -> İndirilecek dosyaya ait resim yükleniyor. (Bir url image nasıl gösterilir. Öğrenilebilir)

Ayrıca konsoldan (cmd.exe) forma nasıl veri alınacağıda öğrenilebilir.

Source v1.01.01: https://mega.nz/#!QJIRASyR!tNPAVR5PkZc9 ... o5dVEbQS4M
Sadece Exe: https://mega.nz/#!ZJQUmDxb!eO-ew_Ufzpm9 ... SEZ0HV8rYA

Resim
En son burhanbarakli tarafından 12 May 2016 05:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.
hg=herkes gidici
Burhan BARAKLI