restorant programı bilgi, fikir

Paket programlarınızın tanıtımını bu forumda yapabilirsiniz. Bu foruma soru sormayın!
erdogan_ozkaya
Üye

restorant programı bilgi, fikir

Mesaj gönderen erdogan_ozkaya »

Arkadaşlar,

Aşağıda yapmaya çalıştığım restoran programı var resimlerdeki gibi.

Online çalışmakta ve her şube kendi ile alakalı bilgileri ayarları vs görmekte, gün sonu başı gibi bir şey yapmaya gerek yok günlük raporlar alınmakta.
ve online olarak çalışıyor.

Arka tarafta bir muhasebe programına entegre çalışıyor satışlar perakende satış faturası olarak görünmekte ve detaylı raporlar alınmakta.

veritabanı VDS sunucuda SQL Server 2012 ile çalışıyor.

projenin tamamını paylaşamıyorum büyük ama isteyen arkadaşa yardımcı olabilirim burada paylaşmamın sebebi ise burada eksik gördüğünüz veya şunu da yap diyebileceğiniz bir şey varsa hem yapmak isteyene fikir olur hemde geliştirmiş olurum :)

PERSONEL GİRİŞİ
Resim

MASALAR BURADA ORG CHART KULLANDIM KULLANIŞLIDA OLDU :)
Resim

MASALARIN RENGİ ENİ BOYU ADI VS KULLANICI DÜZENLEYEBİLİYOR
Resim

BURDAN MASAYA SİPARİŞ EKLENİYOR MASA DEĞİŞTİRME, İADE İPTAL, GİBİ YANDA BUTONLAR VAR YAZDIR DEDİĞİNİZDE KATEGORİYE ATANMIŞ YAZICIYA YAZDIRIYOR
Resim

YİNE BURADA ÜRÜN VE KATEGORİLERİN RENKLERİNİ DEĞİŞTİREBİLİYORUZ
Resim

PROGRAM TELEFON ÖZELLİĞİ İLE GELEN ARAMALARI KABUL EDİP ESKİ SİPARİŞLERİNİ GÖRÜP KÜÇÜLTÜP SİPARİŞ ALINABİLİR
Resim

BURASIDA ÖDEME EKRANI BURADAN NAKİT KART YEMEK FİŞİ İLE ÖDEMEYİ TAHSİL EDEBİLİYORUZ
Resim

BURASIDA İLGİLİ ŞUBE KENDİ SATIŞLARINI GÖREBİLİYOR
Resim

umarım bir arkadaşıma fikir vermiş olurum veya önerisi olan olur :)

teşekkürler
Bulutiib
Üye

Re: restorant programı bilgi, fikir

Mesaj gönderen Bulutiib »

Programa Mobildende Veri Girişi Yaptırabilirsin. Garson Masada Siparişini Alır,Hesabını Alır. Program Güzel. Başarılı.
erdogan_ozkaya
Üye

tablet için var zaten :) yazmadığım birkaç şey daha var caller id entegre + sanal telefonda kullanabiliyorsun.

teşekkürler
ozanda
Üye

Mesaj gönderen ozanda »

yazarkasa entegrasyonu yapabılırsın kardeşim nakıt veya kredı kartını sectımı yazarkasadan fıs cıkartabılırsın
erdogan_ozkaya
Üye

bu site böyle bir teklifi okumadım farzediyorum :) programı verebilirim fakat vakit ayırıp yapabileceğim bir iş değil.. burada anlatımı yapılmış zaten /forum/viewtopic.php?t=21158