DesktopGate Bilgisayar İzleme ve Uzak Yönetim

Paket programlarınızın tanıtımını bu forumda yapabilirsiniz. Bu foruma soru sormayın!
Frisco
Üye

DesktopGate Bilgisayar İzleme ve Uzak Yönetim

Mesaj gönderen Frisco »

Bir isletmede yönetici iseniz desktopgate programi size hitap etmektedir. Isletmenizde çalisanlarinizin verimliligi konusunda süphe duyuyor veya çalisanlarin isletmeye olan katkilarini gerçek zamanli olarak ölçümlemek istiyorsaniz desktopgate adli programi kullanmalisiniz.Bu program sayesinde isletmenizde çalisanlarin bilgisayarlarda hangi islemi yaptigini görebilirsiniz.Size anlik olarak çalisanlari imkani tanimaktadir. Isletmenizdeki bütün çalisanlarinizin mesai saatinde yaptigi bütün islemleri, yazismalari takip etme imkani tanimaktadir ve bütün bu islemleri çalisanlariniza hissettirmeden yapabilirsiniz. Desktopgate programi ile çalisanlarinizin verimliligini arttirabilir ve bütün islemleri kontrol etme olanagina sahip olabilirsiniz. Program üzerinden anlik takip yapabileceginiz gibi programin islemleri kaydetmesi sebebiyle müsait oldugunuz bir zamanda da kontrol edebilirsiniz.Bu özellik size isletmenizde tam denetimi saglama firsati tanimaktadir.Is ortaminda bulunmasaniz bile daha sonra kayitlari daha sonra inceleyerek isletmede denetim tam olarak gerçeklestirilebilir ve kontrolü her zaman elde tutabilirsiniz.

Desktopgate programi çalisanlarin denetimini sagladigi gibi isletmenizde bulunan diger bilgisayarlara uzaktan erisebilmenizi de saglamaktadir. Isletmede bulunan bilgisayarlardan herhangi birinde yapmaniz gereken bir islem varsa uzaktan erisim sayesinde kolayca kimseden yardim istemeden bu islemi gerçeklestirebilirsiniz.

Isletmelerde dosya alis-verisi de önemli bir konudur. Çogu zaman mail atarak bu dosyalarinizi karsi tarafa iletmek istersiniz.Fakat sürekli yavaslik veya dosya boyutu sikintilari ile karsilasirsiniz.Desktopgate programini tercih etmenizi gerektiren sebeplerden bir tanesi de budur.Program sayesinde bilgisayarlar arasindaki dosya transferi islemlerini rahatlikla tiklama yoluyla yapabilirsiniz.Dosyalarinizi gönderebilir veya karsi bilgisayardan dosya alimi islemini gerçeklestirebilirsiniz.

Desktopgate programini tercih etmenizi gerektiren diger özelliklerinden bazilari su sekildedir: Bilgisayarlar arasinda mesaj gönderimi,sohbet baslatma,Geçmise dönük tam raporlama,Pano geçmisi,kullanilan uygulamalarin geçmisi,bilgisayarlarda ziyaret edilen web sitelerini inceleme,yapilan tüm islemlerin log kayitlari,bilgisayarlardan yapilan Messenger yazismalarinin log kayitlaridir.

Program sayesinde isletmenizde her seyin kontrol altinda oldugunu bilmek , çalisanlar üzerinde tam denetim saglamak ve bu sayede çalisanlarin performanslarinin arttigini gözlemlemek artik çok zor degil. Programi kullanmaya baslamanizdan itibaren artik islemlerin daha hizli yürüdügünü çok kisa sürede anlayabileceksiniz ve aklinizda çalisanlarinizin hakkinda soru isaretleri kalmayacaktir.

Demo Yazilim :

http://www.desktopgate.com/Download.aspx