TC Kimlik Üretim ve Kişi Tespit v2.1

Paket programlarınızın tanıtımını bu forumda yapabilirsiniz. Bu foruma soru sormayın!
Kullanıcı avatarı
G.Arkas
Üye
İletişim:

TC Kimlik Üretim ve Kişi Tespit v2.1

Mesaj gönderen G.Arkas »

Merhaba ;
Bundan önce yayımladığım sürümlerde tc kimlik numarası üretip isim ve soy ad bilgisini isteğe göre güvenlik kodu girip bulabiliyorduk. Bu sürümde ise kimlik numarasına karşılık gelen kişiyi otomatik olarak bulmaktadır. Daha önce Muharrem Arman'ın aile soy ağacı uygulamasının farklı bir türevidir...

Resim

http://www.dosya.tc/server23/CH52Oa/TCK ... _.rar.html
Resim
Kullanıcı avatarı
Lost Soul
Üye
İletişim:

Re: TC Kimlik Üretim ve Kişi Tespit v2.1

Mesaj gönderen Lost Soul »

Paylaşım için teşekkürler diyorum ve 20 sn'lik testimdeki karşılaştığım durumları hemen peşpeşe yazıyorum. :)
1. Muharrem abideki gibi sizinki de alaksız kişileri listeliyor. (Sonra Doğanları seçerek deneme yaptım).
2. Yaklaşık 30 kişi listeledi ve listelemeye devam ediyordu 5-6 kişinin isim soyismi geldi diğerlerinde html kodları geldi.
3. Durdur düğmesi koymanızı şidetle tavsiye ederim :)
Kullanıcı avatarı
G.Arkas
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen G.Arkas »

Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Yalnız benim uygulamam ile Muharrem abinin ki arasında şöyle bir fark var. Benim uygulamam aile soy ağacı uygulaması değil. Sadece ona benzer mantıkta ki bir uygulama benimki tc kimlik üretim uygulamamın bir değişik versiyonu. Aile soyağacı uygulaması yazmak dışarıdan mümkün gibi görünmüyor çünkü sizin kütüğünüze bağlı kişileri devlet kayıtlarına bakmadan bulmak pek mümkün değil. Alakasız kişiler değil onlar sadece tc algoritmasına göre hiyerarşik sırada ki kişilerdir.

diğer belirrtiğiniz "stop" butonunu da en kısa sürede ekleyeceğim.
Resim
akineton
Üye

Mesaj gönderen akineton »

link ölmüş yenilemeniz mümkün mü acaba ??