Angry Birds’e Türk Rakip : Hain Kuzu :)

Paket programlarınızın tanıtımını bu forumda yapabilirsiniz. Bu foruma soru sormayın!
forumcanavari
Üye

Angry Birds’e Türk Rakip : Hain Kuzu :)

Mesaj gönderen forumcanavari »

Sadece Android telefonlar için Google Android Market’te 30 Milyon’un üzerinden indirme adedine ulaşan oyun dünyasının fenomeni Angry Birds‘i hepiniz biliyorsunuz. Turkcell

Android Uygulama marketinde gezerken bir oyun dikkatimizi çekti. İsmi de kendisi kadar ilginç olan oyun Hain Kuzu:)

Bir çok Android telefonu destekleyen Hain Kuzu Turkcell Uygulama Market’indeki bu link‘ten

indirebilirsiniz. Ya da Turkcell hattınız ile 3945 yazıp 2580′e gönderdiğinizde uygulamanın indirme linki telefonunuza sms olarak geliyor. Oynaması gerçekten zevkli bir oyun.

Lite ve full olarak iki sürümü bulunan oyunu denemek için Lite versiyonuna indirip bir bakabilirsiniz. Lite versiyonunda ilk bölümü sınırsız olarak oynayabiliyorsunuz, daha

sonraki bölümleri uygulamak için uyugulamayı 1.99 lira karşılığında satın almak gerekiyor.

Oyunun amacı belli yerlerde bulunan Hain Kuzuları sevimli kurtlar ile yerlerinden oynatmak.

Bizim için sevindirici kısmı bu oyunun bir Türk yazılım geliştirici tarafından yapılması. Umarız bunun devamı gelir. Merakla bekliyoruz.

Oyunun Yapımcısı= Tristit
Twitter

Resim
Resim
En son forumcanavari tarafından 22 Mar 2011 11:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
G.Arkas
Üye
İletişim:

Re: Android Hain Kuzu Oyunu

Mesaj gönderen G.Arkas »

Acaba bu durumun benim paylaştığım kodla lakalı olup olmadığını düşünmeden edemiyor ve kendimi çok suçlu hissediyorum. :lol:

http://delphiturkiye.com/forum/viewtopi ... 12&t=27310
Resim
forumcanavari
Üye

Re: Angry Birds’e Türk Rakip : Hain Kuzu :)

Mesaj gönderen forumcanavari »

ben onunla alakası olduğunu düşünmüyorum :D
Kullanıcı avatarı
CiTiZEN
Üye

Re: Angry Birds’e Türk Rakip : Hain Kuzu :)

Mesaj gönderen CiTiZEN »

ben bunun kuş versiyonunu oynarken krizlere giriyorum :) teşekkürler.
UWESIS CORPORATION