TC Kimlik numarası Üretim ve Kişi İkametgah Tespit v 2.0

Paket programlarınızın tanıtımını bu forumda yapabilirsiniz. Bu foruma soru sormayın!
Kullanıcı avatarı
G.Arkas
Üye
İletişim:

TC Kimlik numarası Üretim ve Kişi İkametgah Tespit v 2.0

Mesaj gönderen G.Arkas »

Merhabalar bundan önce bir TC kimlik numarasından sizden önce doğan yada doğacak ve sizden sonra doğan ve ölen kişilerin TC kİmlik numaralarının üretimini sağlayan bir program yayımlamıştım. Şimdi ise bu üretilen TC Kimlik numaralarının kime ait olduğunu da öğrenebileceğiniz yazılımımızın 2. versiyonu ile karşınızdayım.

Kullanımı çok ama çok kolay bir yazılımdır. Ürettiğiniz TC numaralarından her hangi birisine sağ tık yaptığımızda açılan menüden "Kimdir Bu?" butonuna tıklıyoruz ve karşımıza Captcha menüsü gelecek. Bu menüde yukarıda görüntülenen karakterleri kutumuza giriyoruz ve “Sorgula” butonuna basıyoruz. Veeee ürettiğimiz kimlik numarasından kişiyi ve ikametgah adresini alıyoruz. İşte bu kadar…

İyi çalışmalar…

Önemli Not : Program tamamen bilgi amaçlı yazılmıştır. Maksatsız kullanımlardan uzak duralım.

Açıklama : 2. formda "Captcha" ekranını manuel olarak sorguluyoruz. Ancak şu anda üzerinde çalışmalarım devam ediyor eğer başarabilirsem "Captcha" resmini Muharrem Abinin ( Muharrem ARMAN) verdiği dökümanda ki gibi otomatik cevaplanmasını sağlayabileceğim. Ancak fazlasıyla zor bir işlem olduğu için şu an için manuel devam ediyoruz.

http://www.upload.gen.tr/d.php/www/11qc ... c.rar.html

Gürkan ARKAŞ…
En son G.Arkas tarafından 23 Şub 2011 02:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Resim
ertemsoft
Üye
İletişim:

Re: TC Kimlik numarası Üretim ve Kişi İkametgah Tespit v 2.0

Mesaj gönderen ertemsoft »

teşekkürler güzel çalışma . Download linkini göremedim ama :)
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Kullanıcı avatarı
G.Arkas
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen G.Arkas »

ertemsoft yazdı:teşekkürler güzel çalışma . Download linkini göremedim ama :)
Demi :oops: Bende bir eksiklik var diyorum ama nedir :) Sitemde bir sorun çıktı harici sunucuya atmak zorunda kaldım.

Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. :D

http://www.upload.gen.tr/d.php/www/11qc ... c.rar.html
Resim
Kullanıcı avatarı
G.Arkas
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen G.Arkas »

Arkadaşlar denemelerim sonrasında şöyle bir bilgi de aktarmak istiyorum.,

TC kimlik numaralarını "otomaik üret" seçeneği ile ürettiğinizde sonsu sayıda üreteceği için bazı numaralar herhangi bir şahsa ait olamayabiliyor. Belki yeni doğacak kişilere verilecek numaralar olarak düşünebiliriz. Böyle bir durumda "Girilen Bilgiler Hatalı" uyarısını alabilirsiniz. Bilginize...

İyi çalışmalar.
Resim