Mevzuat-İçtihat Programı

Paket programlarınızın tanıtımını bu forumda yapabilirsiniz. Bu foruma soru sormayın!
Kullanıcı avatarı
mepc
Üye

Mevzuat-İçtihat Programı

Mesaj gönderen mepc »

Hukukçulara hitap eden programımda tüm kanun-khk-tüzük-yönetmelik ve yürürlükten kalkan kanunlar ile Yargıtay-Danıştay-Anayasa Mah.-Askeri yargıtay-Sayıştay-Uyuşmazlık Mah. kararları var

Klasik programlardan farklı olarak tüm alanlar birbiri ile irtibatlı. Ör: Bir kanun maddesinden diretk ilgili içtihatlara içtihatlardan kanun maddesine.... vs. ulaşılabiliyor.

Kullanıcı kendisi metinler üzerinde değişiklik yapabiliyor. Ekleme yapabiliyor.

Haftalık olarak internet üzerinden ve 3 aylık periyotlarla CD ortamında güncellemesi var.

300.000.000 TL.
Kullanıcı avatarı
mrmarman
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mrmarman »

Selam...

- Değişen kanun maddeleri nasıl bir işlem sonucu görüntüleniyor ?

- Örnek olarak medeni kanun değişikliği. Kanun maddesindeki son hal görüntüleniyor da değişiklik öncesi halin görüntülenmesi mümkün oluyor mu ?

- Bir de bu içtihatların belirli başlıklar verilip gruplanmasına olanak sağlanıyor mu ? (Boşanma, Kira, Tashih vs.)

- Ayrıca bu içtihatların özetleri de tarafınızdan (hukukçu tarafıondan) yapılıyor mu ?

:arrow: Yani örnek olarak aşağıdaki şekilde bir döküm alınabiliyor mu ?

- Boşanma
- Tarafların anlaşmalı boşanması ve temyizden feragat
- Karar/ Esas no. Tarih vs.
- Ayşe ANKARALI ve Veli ANKARALI şu şu şu tarihinde şu konuda şunu şunu yapmış, Yargıtay şu şu dairesinde bu durum ....

// Ben de yakın bir zamanda bir çok örneği olan bu tip bir programa başlamayı planlıyordum isabet oldu... Sizinki uygun ise almak isterim... Eşim avukattır...

Bir de İcra üzerine çalışmanı var mı ? Buna da başlayıp entegre b,r çözüm düşünüyorum.. Piyasadakilerin hiçbiri beklentilerimizi karşılamıyor...

- Elimdeki en detaylı örnek ... Random AVG İçtihat Pro ve Random GD İçtihat Pro tam bir fiyasko... Ne hafıza yönetimi var ne de hata kontrolü... Neyse ağzımı açmayım... :lol:
Resim
Resim ....Resim
Kullanıcı avatarı
tuanna
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen tuanna »

muharrem bey benim bu konu ile bir çalışmam oldu ...
delphi ile ilk tanışmam dan sonra ilk projem olan bir program yazdım bir hukuk programı ...üzerinde 1.5 yıl çalıştım...program içerik olarak adanada bir avukatın isteiği üzerine yazıldı...bu hususta beraber çalışabiliriz...
Siz hayal edin...Biz yapalım TuannaSoft...