Özel Mesaj Hakkının Kaldırılması Hkk.

Forumla ilgili sorularınızı buraya sorabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
armadillo
Üye

Özel Mesaj Hakkının Kaldırılması Hkk.

Mesaj gönderen armadillo »

Tahminimce Admin ne attığım bir mesajdan dolayı Özel mesaj hakkım kaldırılmış. Buradaki hatamı anlamış olmama rağmen ( Kendisine özel mesajdan soru sormuştum. ama cevap olarak formumuzun özel mesaj ile sorusorulmaması kuralı sebebi ile özel mesaj hakkınız kaldırılmıştır. İbaresini içeren bir cevap beklerdim. :)) Özel mesaj hakkınız şu sebepten dolayı kaldırılmıştır. Şeklinde bir bilginin bana ulaştırmasını tercih ederdim. Keza başka hatalarımda olmuş ve ben bu hataların farkında olmayabilirim. Bu sebepten dolayı foruma ilk üyelikte verilen haklardan birinin ya da bir kaçının belirli sebeplerden geri alınması gayet normal bana normal gelmeyen bu konuda ilgili kişiye bilgi verilmemesi. Bu geri dönüşün yapılması farkında olmadan veya art niyetle yapılmayan hataların ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır kanısındayım.

Bu mesajı yazmamdaki amacım kesinlikle Adminleri eleştirmek değil ne kadar yoğun olduklarını ve forum için iş ve özel hayatlarından zaman ayırdıklarının farkındayım.

Birlikte daha ileriye, daha iyiye
Saygılarımla
İsmail YILDIRIM
Arama Özelliklerinden Maksimum Yararlanın Sorularınıza Hızlı Cevap Bulun

Ben Acemi Birisiyim Hatalarım İçin Hoş Görünüze Sığınıyorum. Teşekkürler
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen mussimsek »

Merhaba,

İlgili konudaki forum kuralımız şöyle :
* Lütfen sorularınızı foruma sorunuz. Mail ve özel mesaj yoluyla gelen sorular yanıtlandırılmaz. Özel mesaj yoluyla soran üyelerin özel mesaj hizmeti haber verilmeksizin kesilecektir.
Hocam forum kurallarını o kadar çok tekrarladık ki, ben artık yazarken sıkılıyorum. Şöyle düşünüyorum :

- kurallara uyan/uyacak kişi hemen gidip okuyor ve uyuyor.
- uymayacak kişiye de 100 kere söylesen nafile.

Özel mesaj yazmadan önce Forum kuralları ile ilgili uyarılarımızı 5 defadan az gördüysen haklısın :)

Kolay gelsin.