Bileşen Component CD'si

Yapmak istediğiniz işle ilgili doğru bileşeni bulmak için burayı kullanabilirsiniz. Sadece bulmak için, diğer sorular Programlama forumuna lütfen.
Forum kuralları
Bu forum sadece yapacağınız işle alakalı doğru bileşeni bulmak içindir. Şöyle bir şey yapmam lazım, hangi bileşeni kullanıyım diyorsanız, doğru yerdesiniz.
Kullanıcı avatarı
unicorn64
Üye

Mesaj gönderen unicorn64 »

mussimsek yazdı:
ateshmen yazdı:ya ben yeniyim elimde olması gereken bu cd yi nası temin edebilirim kayserideyim ben?
CD'nin içeriği biraz eskidi, bunun için dağıtımını durdurduk. Merak ettiğiniz, incelemek istediğiniz component varsa yeni sürümünü indirip incelemeniz daha iyi olur.

Kolay gelsin.

merhabalar. aranıza yeni katıldım sayılır. forumu gezerken bu konuya takıldım kaldım. önce tarihe dikkat etmemiştim. sonra farkına vardım :)
içeriği eskimiş de olsa bana hala faydalı olabileceği kanısındayım. acaba cd yi temin etmem mümkün mü???
Kullanıcı avatarı
mussimsek
Admin
İletişim:

Mesaj gönderen mussimsek »

CD cidden çok eskidi, zaten içindeki her türlü dosya bedava dağıtılan dosyalar olduğu için internetten yeni sürümlerini indirmeniz iyi olur.

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
unicorn64
Üye

Mesaj gönderen unicorn64 »

tamam o zaman öyle yaparım. cd içeriği liste olarak var zaten sitede dimi. artık ordaki isimlere göre ihtiyacım olanlara netten ulaşırım. eski de olsa istememin tek sebebi işimne yarayabilecek bi komponentin adını bilmediğimden dolayı arama sıkıntısı olmasıydı ama sitedeki listeye göre yaparım artık bişeyler...