Delphide Flash Butonlar

Yapmak istediğiniz işle ilgili doğru bileşeni bulmak için burayı kullanabilirsiniz. Sadece bulmak için, diğer sorular Programlama forumuna lütfen.
Forum kuralları
Bu forum sadece yapacağınız işle alakalı doğru bileşeni bulmak içindir. Şöyle bir şey yapmam lazım, hangi bileşeni kullanıyım diyorsanız, doğru yerdesiniz.
alsago
Üye
İletişim:

Delphide Flash Butonlar

Mesaj gönderen alsago »

Bir hafta kadar önce benzer bi başlıkta aynı soruyu sordum verilen cevaplarda arkadaş bi program tavsiye etti ama o program benim istediğimi yapmıyo.Forum adminlerinden bi arkadaş sitede ara dedi ama 4 tane başlık var hiç birinde yeterli açıklama yapılmamış.Flashta hazırladığım butonları ve benzeri objeleri delphi içerisinde component olarak nasıl kullanabilirim.1 sene önce kullandım projemde flashın içerisine action script de bi kod ekliyoduk ama şimdi bulamıyorum yardımcı olursanır sevinirim.
The best 'ist' is hümanİST
Kullanıcı avatarı
rsimsek
Admin

Mesaj gönderen rsimsek »

Aşağıdakiler cevap olmadı mı :?:
viewtopic.php?t=4638
viewtopic.php?t=3650
Bilgiyi paylaşarak artıralım! Hayatı kolaylaştıralım!!
alsago
Üye
İletişim:

Çok tşkler

Mesaj gönderen alsago »

bi kaç haftadır bu komutu arıyordum ama forumun arama kısmına (flash,flash buton, flash arayüz ) yazınca 4 tane başlık çıkıyo ki bu verdiğiniz linklerdeki başlıklar değil.Verdiğiniz linkler sorunumu çözdü çok tşkler
Kullanıcı avatarı
rsimsek
Admin

Mesaj gönderen rsimsek »

Kolay gelsin. Uygun arama kriteri verince bulunabiliyor :wink:
Hem flash buton ile hem de flash button ve Bütün terimler için ara seçenekli ile iki ayrı arama ile bu mesajlara ulaştım :wink:
Bilgiyi paylaşarak artıralım! Hayatı kolaylaştıralım!!
alsago
Üye
İletişim:

Tekrar Tşkler...

Mesaj gönderen alsago »

Componentle alakalı olduğu için vcl de arama yapmışım tekrar çok tşk ederim :lol:
Kullanıcı avatarı
drony
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen drony »

Fscommand ile yapılabiliyor.

daha önce videoda anlatmıştım.
http://image.donanimhaber.com/dosyalar/ ... delphi.rar